Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Ulice: Magda a Prokop se zase hádají. Kdo z nich se rozhodne k radikálnímu řešení, které možná bude znamenat konec vztahu?

Magda a Prokop zkrátka musí mít doma Itálii. Když to konečně vypadá, že mají prostor být spolu a mohou si užívat společný čas plný lásky, přijde něco, co jejich vztah opět přesune na válečnou půdu. Co je důvodem jejich nynějších bouřlivých hádek a jak to mezi nimi dopadne tentokrát?

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Prokop v kabinetu pozve Magdu na půl prázdnin do Portugalska. Nebylo by na tom nic zvláštního, kdyby tam nejel za svou bývalou přítelkyní. Magdě se ten nápad vůbec nelíbí. Prokop ji ujišťuje, že jsou s bývalkou jen přátelé a že se jí ptal, jestli může Magda dorazit s ním. To Magdu ale nijak neuklidňuje a postěžuje si Otíkovi, proč kvůli ní výlet nezrušil a nenaplánoval nějakou jinou jen pro ně dva.„Tak mu řekni, že nikam nejedeš, když ti to Portugalsko nevoní. Že nezruší výlet, kterej plánuje dýl, než vy dva jste spolu, to přece neznamená, že tě nemá rád.“ má jasno Otík. Magda je ale přesvědčená, že Prokop myslí jen sám na sebe.

Po práci se Magda zastaví u Prokopa. Ten jednoduše nechce cestu, kterou plánuje tři měsíce, zrušit jen proto, že Magdě se to nelíbí. Ta to od něj stále bere jako sobecké jednání s postranními úmysly. Má pocit, že se jen přizpůsobuje jeho plánům, do kterých ji předem nezahrne. Její stížnosti v Prokopovi vzbudí vztek a vmete Magdě do obličeje: „Když přišel Mirek a zamával před tebou letenkami do Porta, tak to ses mu pověsila kolem krku. Kolik těch večeří a výletů jste naplánovali spolu, hm?“ „Aspoň mi necpal svoji bývalky pod nos!“ brání se Magda a odejde pryč s tím, že to byl vážně blbý nápad.

Druhý den se potkají na chodbě, kde se usmíří. Typický usmiřovací rituál proběhne i u Magdy doma. Když spolu leží v posteli, zeptá se Prokop Magdy, jestli s ním nepojede v pátek do Votic za rodinou. Magda souhlasí a navrhne Prokopovi, že by přiletěla do Portugalska později s tím, že by si zkrátil společné plány s bývalkou o 14 dní a zbytek dovolené by strávili jen spolu. Prokop ale vysvětlí Magdě, že je všechno naplánované do posledního dne čili to nejde jen tak zrušit.

Magdu mrzí, že Prokop není schopný kompromisu. Navíc má pocit, že Prokopovi na Magdě vůbec nezáleží. V té chvíli Prokop na Magdu vybalí, že taky na něj vybalila pomoc Tomášovi se stěhováním a neptala se ho. Tento argument však zafungoval jako rudý hadr na býka. Magda s Prokopem si opět vjedou do vlasů, a tak se Prokop sebere a odejde. Rozhodne se, že do Votic i do Portugalska odjede bez Magdy. Ta si nakonec naplánuje dovolenou s Irenou. Bude to znamenat konec jejich vztahu?

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod. a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...