Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Ulice: Magda nabídne Prokopovi společné bydlení. Bude Prokop souhlasit?

Magda si je dobře vědoma, že od doby, co se z Prokopa stal ředitel školy, Prokop upřednostňuje práci před jejich vztahem. Když si Prokop kvůli pracovním povinnostem nenajde ani čas na přespání u Magdy, a dokonce jí vrátí zpět věci, které si u něj doma nechala, rozhodne se jednat, a to radikálně!

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Magda je v poslední době na všechno sama. Když ji něco trápí, raději se svěří Otíkovi. Po srdceryvném dopisu od mámy a trápení paní Koláčkové se mu svěří i s tím, že Prokop jí přinesl všechny její věci z jeho bytu v domnění, že si je tam zapomněla, a že mu nabídne společné bydlení. „Já pořád lítám sem a tam a vlastně nevím, na čem jsem. Co kdybych mu nabídla společný bydlení? Tak je to logickej další krok, ne? zeptá se Otíka.

Otík Magdě poradí, aby návrh na společné bydlení na Prokopa nevybalila hned. „Zkus to nenápadně. Naznač, nastěhuj si k němu víc věcí, chovej se u něj víc jako doma. A vyměňte si ty klíče, to je dobrej krok,“ míní Otík. Magda si sice jeho názor vyslechne, ale nehodlá chodit kolem horké kaše.

Po práci se vyfikne, zajde k Prokopovi a u sklenky vína půjde rovnou na věc. „Co kdybychom spolu bydleli?“ zeptá se na férovku. Prokop je jejím dotazem velmi překvapený. Vůbec nečekal, že by jejich konverzace směřovala tímto směrem. Magdě přizná, že jí sice miluje, ale má strach ze sdílení společného soukromí, a navíc je teď v jednom kole, a proto potřebuje nějaký čas na rozmyšlenou. „Prostě to ještě necejtím, ale slibuju, že u tebe budu víc přespávat,“ řekne Magdě, která se sice na Prokopa usmívá, ale ve skrytu duše se jí chce spíš brečet.

Večer se Magda sejde s Otíkem, kterému přizná zklamání, ale Otík jí stále opakuje, že na Prokopa nesmí tolik tlačit. Otík má skutečně pravdu. Zdá se, že pokud se Magda rozhodne jít nátlakovou cestu, Prokop vezme nohy na ramena a uteče jí.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...