Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Ulice: Magdu čeká večeře ve dvou s tajným přispěvatelem. O koho se bude jednat a co na to řekne Prokop?

Jakmile se Magdě do ruky dostal dopis od její zesnulé maminky, rozhodla se, že půjde do sebe a vykročí ze své komfortní zóny. Po diskuzi s Otíkem se přiklonila k podpoře fungování mobilních hospiců tím, že hrála pro osazenstvo hospody na přání, a to ještě navíc ve svatebních šatech od Mirka. I ten na její veřejnou sbírku přispěje. Kdo ale koupí společnou večeři za 10 tisíc?

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Do podpory mobilních hospiců se později zapojili i studenti. Díky povedenému videu, které se šíří internetem, se Magdě po dlouhé době ozval také její bývalý partner Mirek, z čehož není příliš nadšený Prokop, který by nejspíš nesouhlasil ani s tím, aby se Magda s Mirkem sešla. Co když si ale koupí společnou večeři za 10 tisíc? To se potom Magda Mirkovi nevyhne.

Magda je ale přesvědčená o tom, že nikdo o společnou večeři za takovou částku stát nebude. Když ji pak v pátek v kabinetu přijde SMS, že si nějaký muž, který se schová za skrytou přezdívkou „Peaceman“ (v překladu mírový muž pozn. red.), tuto večeři koupil, nebude věřit vlastním očím.

Bude to Mirek?

Magda má obavy, kdo by si jen tak koupil společnou večeři s ní za 10 tisíc. Nepozdává se jí ani zvolená přezdívka, a dokonce si myslí, že by to mohl být Mirek i přesto, že na veřejnou sbírku již přispěl a zaslal milý vzkaz. „Přece nepůjdeš na večeři s úplně cizím chlapem,“ má jasno Prokop.

Magda je ze schůzky naslepo nervózní, ale rozhodně chce slib dodržet, a tak si s „Peacemanem“ domluví večeři u Henryho. Prokopa napadne, že by na tu večeři mohl také jít, anebo ji přinejmenším bude jistit například od baru. Magda souhlasí.

V pondělí přichází den D. Magda s Prokopem se ráno staví za Kateřinou, aby si potvrdili, že všechno platí. Když se Magda Kateřiny zeptá, zda neví, jak dotyčný pán vypadá, Kateřina jí odpoví, že s ním mluvila jen po telefonu. Následně se dohodnou, že Prokop dorazí společně s ní a bude sedět opodál u jiného stolu.

Večeře je domluvená od 5 do 7. Když je půl šesté a záhadný muž stále nedorazil, vyjde najevo, že „Peaceman“ byl ve skutečnosti Prokop. Tohle Magda skutečně nečekala! Jak na velké překvapení zareaguje? Proč se Prokop, který má hluboko do kapsy, rozhodl vynaložit tak velkou částku, když běžně večeří s Magdou doma? To se dozvíte v pondělním díle.

Zdroj: TV Nova, Kinotip2.cz, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...