Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Ulice: Prokop se vrací z dovolené v Portugalsku. Dojde k vášnivé usmiřovačce, nebo se s Magdou definitivně rozejdou?

Prokop a Magda si užívali prázdniny po své vlastní ose. Když se blíží Prokopův návrat z dovolené, Magda neřeší nic jiného než to, že si během dvou měsíců vůbec nenapsali. Znamená to, že se definitivně rozešli? Odpověď na tuto otázku dostane Magda i diváci nekonečného seriálu Ulice příští týden.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Magda ví, jak si dokonale zkomplikovat život. Nejprve odmítla muže, kterého v životě jen tak nepotká, a místo toho dala přednost Prokopovi. Ten jí za její životní rozhodnutí poděkoval tím, že na prázdniny odjel do Portugalska bez ní – a k tomu všemu ještě za svojí bývalou holkou. To prostě nechcete.

Během prázdnin si navíc vůbec nenapsali. Magda vyrazila se svojí kamarádkou, ředitelkou školy Irenou, na Balaton, přesto na Prokopa stále musela myslet, ale hrdost jí nedovolila, aby se mu ozvala první. A to víc Magdu teď štve, že Prokop komunikuje ohledně návratu do školy s Irenou, přičemž jí nenapsal ani slovo.

Když Irena přijde k Magdě domů, zaujme jí pohled, který Magda dostala od Prokopa. Je na něm měsíc na noční obloze: „Měsíc v Portugalsku, Prokop,“ je napsáno na pohledu. Magda na jeho rádoby dvojsmyslný vtípek odmítá reagovat.

Následující den si v kabinetu postěžuje Otíkovi, který však nemá k jejímu postoji pochopení. Poté jí začne zvonit telefon a na displeji se objeví jméno Prokop. Když se Magda rozhodne telefon vzít, zjistí, že se Prokopovi její číslo pravděpodobně omylem vytočilo v kapse na letišti.

I přesto, že si Magda stále bude hrát na paní uraženou, začne stepovat před bytem Prokopa, protože ví, že se blíží jeho návrat domů. Aby měla záminku, vždy si vezme s sebou něco k vyhození do popelnice, která je v přízemí. Napoprvé zjistí, že Prokop ještě není doma, napodruhé už ale uslyší zvuky zpoza dveří.

Když už je pozdě večer a Magda leží v pyžamu ve své posteli, rozezní se zvonek u jejích dveří. Magda se doslova přiřítí ke dveřím jako splašená, otevře je a… Hurá, je to Prokop! Nejprve mu zabouchne dveře přímo před nosem tak, že Prokop sotva stačí něco říct, pak je ale otevře, skočí mu do náruče a začne ho vášnivě líbat.

Jestli po vášnivé usmiřovací noci zůstanou skutečně spolu, se dozvíte ve středečním díle.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...