Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Ulice: Skyler dosáhla svého! S Františkem skončí v posteli. Dojde na výčitky svědomí?

Bára odletěla do Izraele a pro Skyler to znamenalo jediné – vyklizené pole. Skyler toho maximálně využila a začala usilovat o přízeň svého bývalého partnera a otce Chrise. Nejprve Františka lákala na společné spaní, pak ho spontánně políbila, když jí pomohl „zahnat ducha“, kterého našel jejich syn v novém bytě. Tentokrát Skyler ale Františka dostane tam, kam chtěla – do postele! Co se bude dít potom?

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

František byl z polibku od Skyler překvapený a nevěděl, jak na něj reagovat, a tak se prostě choval, jako by k ničemu nedošlo. Večer si zavolal přes videohovor s Bárou a dál to neřešil. Polibek přece nic neznamená a rozhodně to není důvod, proč by se měl s Bárou rozejít.

Vychytralé potvoře Skyler ale v podstatně začala hrát do karet i nepřítomnost jejich společného syna Chrise, který se s prarodiči vrátil do Amsterdamu. Má tak naprosto volnou cestu, aby mohla s Františkem trávit čas o samotě a postupně se s ním dál sbližovat.

Když se ho po společně stráveném večeru snaží pozvat k sobě domů, František poslechne rozum a odmítne. Druhý den se už ale neudrží. Když k ní zajde domů, aby si dali společný oběd, Skyler bude značně rozladěná, protože spálila koprovou omáčku. Se slzami v očích Frantovi řekne, že je neschopná a nedokáže se postarat ani o vlastního syna. „Nechce se mnou být, nikdo nechce,“ řekne Frantovi, který jí začne utírat slzy z tváře. Následně se začnou vášnivě líbat a zamíří směr postel.

Nevěra bez výčitek

Když se spolu vyspí, dojde na vše, jen ne na výčitky. František naopak bude Skyler láskyplně objímat a líbat. Když mu večer zavolá Bára, drží jazyk za zuby a tváří se, jako by měl zcela běžný den. Je to navíc Bára, která má špatné svědomí, protože si předešlý večer vyrazila do města, a zazdila tak jejich telefonát. Když se s Bárou rozloučí, přijde mu zpráva od Skyler: „Myslím na tebe. Bylo to dneska strašně hezký!

Zdroj: TV Nova
František se bude muse rozhodnout mezi Skyler a Bárou.
Zdroj: TV Nova

Co na to asi řekne Anička?

Franta má tedy rozhodně o čem přemýšlet. Navíc, že Skyler začala usilovat o přízeň bývalého partnera, si všimla také Anička, která by rozhodně nechtěla, aby Franta nějak ublížil Báře. Na druhou stranu neví, jestli má fandit jí, nebo Skyler, protože si je dobře vědoma, že spolu mají syna Chrise. Jsme tedy velmi zvědaví, jak se bude tvářit na to, až zjistí, že František nakonec půvabné Skyler neodolal a Báru povedl.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...