Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Ulice: Skyler, nebo Bára? František se rozhodne

Když Bára odletěla do Izraele, Skyler dosáhla svého a dostala Františka do postele! Když se spolu vyspali, došlo na vše, jen ne na výčitky. František naopak Skyler láskyplně objímal a líbal. Když mu pak večer zavolala Bára, dělal, jako by měl zcela běžný den. Po ukončení telefonátu s Bárou mu přišla zpráva od Skyler: „Myslím na tebe. Bylo to dneska strašně hezký!“ V tu chvíli si Franta uvědomil, že udělal obrovský přešlap.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

František se ocitne v situaci, kdy neví, co má dělat. Bára mu odletěla do Izraele, čímž vyklidila pole jeho bývalé přítelkyni a matce jejich syna Chrise. Skyler si je samozřejmě velmi dobře vědoma, že teď je ta správná chvíle, kdy může Františka získat zpět se vším všudy, a tak pro to udělá maximum.

Když Fratiška svede skrz zoufalé řeči o tom, jak je špatná a neschopná matka, myslí si, že konečně dosáhla svého. František ale začne trpět výčitkami, hodí zpátečku a začne se Skyler vyhýbat. Tedy až do doby, než přijde k Aničce, kde bude právě Skyler.

Když Anička nabídne Františkovi, že by mohli společně zavolat Chrisovi, začne se František vymlouvat, že večer zvučí. Vždyť nejsou ani dvě hodiny,“ diví se Anička. Franta tedy souhlasí a všichni zavolají do Amsterdamu. Když František řekne, že už musí jít pryč, Skyler se rozhodne, že půjde s ním.

Před barákem pozve Fandu k sobě domů na kafe, ten odmítne. Skyler není hloupá, a tak jí samozřejmě dojde, že se jí vyhýbá. Já mám Báru a já se s ní nechci rozcházet. Myslím si, že se to vůbec nemělo stát,“ řekne otevřeně František. Mně se to líbilo a ničeho nelituju,“ odpoví Skyler. František ji požádá, zda mohou spolu fungovat normálně jako předtím. Tak to můžeme zkusit,“ řekne Skyler chladně, sebere se a odejde pryč.

Jaký bude mezi nimi vztah po tomto nepovedeném setkání? To se dozvíte v následujících dílech.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...