Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Ulice: Trojka z chování pro všechny, má jasno Prokop. Magda se postaví za šikanátory. Proč chce pro ně mírnější trest?

Prokop se konečně rozhodne, jaké tresty v kauze šikana udělí. Stojí si za názorem, že si jak šikanátoři Roman a Viktor, tak i Šimon zaslouží trojku z chování. Proti tomu se překvapivě postaví Magda, jelikož si je dobře vědoma, že trojka z chování v deváté třídě znamená obrovský problém pro další studium. K tomu všemu u Magdiných dveří zazvoní Irena Landová, která chce dohlížet na řešení celé záležitosti.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Irena se vrací z Peru

U Magdiných dveří v pátek zazvoní Irena Landová, jejíž přítomnost všechny zaskočí. Vypadá to totiž, že přiletěla jenom proto, aby na Prokopa dohlížela. Irena ale Prokopa ujistí, že s Radovanem stejně chtěli přijet na Vánoce, jen si návrat do Česka posunula o pár týdnů. Dobře ví, že současným ředitelem školy je Prokop, a rozhodně ho nechce ve funkci nahradit. Jen by mu ráda nabídla pomocnou ruku ve věci šikany, kterou Prokop musí v posledních dnech intenzivně řešit.

Prokop se v pondělí rozhodne, že se následující den sejde s rodiči Šimona, Viktora a Romana. Večer řekne Magdě a Ireně u společné večeře, že Viktora a Romana přesune do jiné školy, aby se se Šimonem nepotkávali. Poté oznámí, že všem navrhne trojku z chování. To se nebude líbit Magdě, jež bude argumentovat tím, že jsou Viktor a Roman v 9. třídě, tudíž je to pro ně mnohem vyšší trest než pro žáka 7. třídy Šimona.

Zničíš jim život, vyčte Magda Prokopovi

„Prokope, poslouchej mě, Roman chce jít na průmyslovku. Známky na to má, ale když mu dáš trojku z chování, tak ho na tu školu nevezmou,“ řekne důrazně Magda. „Jo, takže jim mám dát dvojku jako těm holkám za pitomýho jointa?“ zeptá se Prokop Magdy, která trvá na tom, že dvojka z chování a přestup je dostatečným trestem a že trojka z chování pro Šimona, který je v 7. třídě, nikoho zajímat nebude. Prokop si ale stojí za tím, že systematicky týrat žáka je nepřípustné a že si život zničili sami. „Sama jsi viděla, co mu provedli. Kdyby to šlo, nasázel bych jim čtyřky,“ řekne Prokop vytočeně a odejde. Irena na ostrou výměnu názorů jen tiše přihlíží.

Den po vyostřené hádce se Magda, Irena a Prokop sejdou v ředitelně. Prokop jim oznámí, že má dobré zprávy. Mluvil s policií, která mu sdělila, že Viktor a Roman rozhodně nevyváznou jen s podmínkou. Dostanou probační dohled a hrozí jim i pasťák. „A tomu říkáš dobrý zprávy, jo?“ zeptá se Magda. Prokop ale neskončil.

Co tedy bude ta dobrá zpráva? To se dozvíte v úterním díle.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...