Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Ulice: Vanda díky scénám a výhružkám o rozchodu dotlačí Luďka k zásnubám

Vanda se už od Vánoc cítí zklamaně. Když před svátky našla v šuplíku zásnubní prstýnek, byla přesvědčená, že se Luděk vyjádří o Štědrém večeru u vánočního stromku. On ji však nepožádal o ruku ani o silvestrovské noci, přestože tomu romantická atmosféra hrála do karet. Vanda tak vkročila do nového roku s pochmurnou náladou, jen tak se ale nevzdá!

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

Během druhého lednového týdne navštíví Amálku, které se svěří se svým trápením a zeptá se, jak strejda požádal o ruku ji. Amálka věří, že se Vanda svého štěstí dočká, a doporučí jí, aby Luďka popostrčila správným směrem. Nerada by ho vysloveně uháněla, ale na druhou stranu nechce čekat věčně.

Její dilema vyřeší lékař, když omylem zmíní jejího manžela a nadhodí citlivé téma založení rodiny. Následně se Vanda jako již tradičně začne chovat jako ublížené dítě, které nedá pokoj, dokud nedostane, co chce. Jen Luděk bude z jejího výbuchu pořádně zmatený. Neměl tušení, že Vandu něco trápí, a tak ho docela zarazí, jak bude jeho přítelkyně najednou vyvádět. Navíc mu udělí ultimátum a dostane ho do svízelné situace, která ji samotnou zmate. 

S Luďkem se totiž v žádném případě nehodlá rozejít i přesto, že tuto možnost dala Luďkovi jasně najevo. Rozhodne se, že ve čtvrtek přespí u své mámy a na truc se Luďkovi ozve až v 11 večer. Když se druhý den vrátí domů, Luděk si chce o všem promluvit. Vanda mu odpoví, že už k tomu řekla dost a navíc chvátá do práce.

To spojení jde přece nějak zviditelnit

V pátek odpoledne k nim dorazí na návštěvu Kristýna, před kterou se Vanda chová, jako by bylo mezi ní a Luďkem zalité slunce. Po odchodu Kristýny Luděk znovu naváže konverzaci na Vandin výstup z předchozího dne. Vanda Luďkovi přizná, že našla v šuplíku prstýnek a celou dobu naivně čekala, že jí konečně požádá o ruku. „Strašně bych si toho vážila, Luďku. Věděla bych, že se mnou ve svým životě počítáš,“ řekne Vanda, která to s Luďkem zkrátka umí. Luděk vytáhne prsten a Vandu na gauči požádá o ruku.

Trapnost by se v tomto momentu dala krájet. Jen doufejme, že Vanda nezjistí, že ve skutečnosti Luděk kdysi koupil tento prsten pro Blanku.

Zdroj: TV Nova, tisková zpráva, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...