Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Ulice: Vanda touží po společném bydlení s Luďkem. Ten však přijde s šokujícím návrhem

Vanda je přesvědčená, že Luděk je pro ni životní partner. Vždyť i hvězdy jí to potvrdily. Má to ale malý háček. Vanda by byla ráda, kdyby se její vztah s Luďkem vyvíjel přeci jen o něco rychleji a trochu jiným směrem. Luděk už dávno bydlí ve svém bytě, ale jí zatím společné bydlení nenavrhl, byť se to přímo nabízí. Vanda však není z těch, které by jen čekaly v koutě. Naopak se opět pokusí jít svému štěstí naproti skrze partnerský horoskop.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Horoskop přece nelže

Vanda neustále sní o společném soužití se svým milovaným Luďkem. Nehodlá ztrácet čas a rozhodne se jednat. Ve středu přečte Luďkovi partnerský horoskop na září, který už nemůže být výmluvnější – důrazně vybízí k tomu, aby se ti dva co nejdřív sestěhovali. 

„Čekají vás příjemné okamžiky při plánování vašich dalších společných dnů. Všechno poběží bez sebemenších zádrhelů v lásce a harmonii. Máte totiž ideální šanci ještě víc posílit váš vztah. Stojíte o to, abyste spolu trávili co nejvíce času a pravidelné schůzky, nebo dokonce ani společná dovolená vám stačit nebudou. Začnete uvažovat o sdílení jedné domácnosti,“ přečte Vanda Luďkovi.

Ten ale bere její slova s nadsázkou. „Lásko, nesmíš to brát tak vážně. Přece budeme stavět dům, ve kterém budeme společně bydlet. No, a do tý doby si můžeme užít, jak jsme si vzácní,“ má jasno Luděk.

Ve čtvrtek přijde nečekaný návrh

Jakmile Luděk Vandu uklidní řečmi o společném domu, Vanda mu následně řekne, že by měli pozvat na večeři Kristýnu, kterou potkala v ulici a která rozchod s Denisem nenese vůbec dobře. Luděk tedy navrhne, že pozvou i Adama.

Když společně večeří u jednoho stolu, svěří se Kristýna tátovi, že si chce co nejdříve najít nové bydlení, aby nepřekážela v pokoji Adamovi a aby měli oba klid na učení. „Pojď bydlet sem. Tohle je dost velký na to, abychom si tu nevadili. Nebo sem může jít Adam. Já jsem mu to ostatně už nabízel, záleží na vás, jak se domluvíte,“ řekne Luděk.

Adam by se této možnosti nebránil a víceméně s návrhem souhlasí. Vanda celou konverzaci jen pozoruje a je na ní vidět, že je z Luďkova návrhu nemile překvapena. Proč tam můžou bydlet děti a ona ne?

Je zřejmé, že Luďka odrazuje představa stereotypu, který by časem vyplynul ze společného soužití. Možná prostě jen nevnímá jejich vztah tak vážně, jak ho bere Vanda. Odpověď se dozvíte příští týden, kdy se Luděk svěří Adamovi, jak to s Vandou ve skutečnosti má.

Zdroj: Autorský text, TV Nova

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...