Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Zvraty v primácké ZOO: Pavla Dostálová zase zahraje na nervy Bilinovi

V ději seriálu ZOO se objevila úřednice Zlámalová. A ovace za svou přítomnost rozhodně nesklidila. Pavla Dostálová se opět vrací na scénu a rozhodla se zatopit Adamovi – Šimonovi Bilinovi.

Zdroj: FTV Prima
Zdroj: FTV Prima

Záporačka, jak má být. Je nesympatická, ostrá a rozhodla se pořádně zamíchat dějem. Jenže ví, jak to zakamuflovat. Na scéně se opět objevuje herečka Pavla Dostálová v podání paní Zlámalové. „Je to úřednice, která měla na starosti identifikaci rodičů Adama Hrušky, kteří zemřeli v zahraničí, a měla je nechat převést. Popletla to, zachovala se nezodpovědně a ve finále přichází na to, že to možná ani nebyli Adamovi rodiče,“ popisuje svůj seriálový osud herečka.

„Je velmi arogantní a nechce přiznat svou chybu. Vypadá, že jí je asi padesát… Je vidět, co si tvůrci myslí o úřednících,“ konstatuje Dostálová, která má halenku až ke krku. Opět ji totiž čekají vyostřené scény se Šimonem Bilinou alias Adamem Hruškou, a zatímco před kamerou si nemůžou přijít na jméno, mimo ni se vidí velmi rádi. „Vždy se na něj moc těším, protože je to skvělý kluk. Dnes jsem se poprvé potkala i s Míšou Pecháčkovou a bylo to fajn,“ prozrazuje herečka.

Zdroj: FTV Prima
Zdroj: FTV Prima

Víc z děje ale Dostálová prozradit nemůže, protože by odhalila až moc. „Víc říct nemůžu, opravdu. I když je to malá role, tak musím říct, že sousedi mojí maminky v Olomouci říkali, že nevěděli, že v té Pavlínce je něco tak zlého, směje se. Role záporačky ji ale moc baví. „Miluju je! A v jednom projektu hraju nebetyčnou svini, a to je vážně něco. Člověk tak sahá hluboko do svého nitra, Taky hodně pozoruju lidi, a to mi dává neuvěřitelnou škálu možností,“ prozrazuje herečka, kterou diváci vídají i v seriálu Pálava, kde je pro změnu za organizátorku všeho – Ivetu.

„Iveta neustále odjíždí do Řecka. Je energická, pořád někoho honí do práce, ale nakonec zjistí, že to není úplně ideální stav. Dokonce se jí přihodí, že si asi minutu myslí, že se zamilovala do Hřéby, kterého hraje Tomáš Matonoha.“ S ním herečka na place trávila v podstatě nejvíc času.

„Nebojte, Iveta se toho dost poleká a zjistí, že to není to pravé ořechové. Přece jen je vdaná, a dokonce se tam pan manžel objeví,“ naznačuje svůj seriálový osud Dostálová. Zkrátka s manželem mají problémy, s Hřebcem je to čisté. Vzpomínám si i na natáčení, kdy jsem jezdila na motorce a sajdkáře. To byly nejlepší okamžiky,“ přiznává Dostálová, která se tak bude objevovat nejen na Pálavě, ale i v ZOO.

Zdroj: Autorský text, FTV Prima

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...