Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Šok v Ulici! Gábina se dozví, že má rakovinu. Co bude následovat?

Diváky nekonečného seriálu Ulice čeká pořádné drama. Gábinu již delší dobu trápily zdravotní problémy. Musela proto podstoupit operaci, po níž je pozvána do nemocnice, kde se dozví hrůzostrašný verdikt. Na děloze jí lékaři objevili zhoubný nádor.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Aneta Krejčíková coby ambiciózní a půvabná módní návrhářka Gábina Pumrová se po tříleté pauze vrátila zpět do Ulice. A jak se zdá, scenáristé ji připravili pestrý, avšak velmi náročný a nemilosrdný scénář.

Nejprve se Gábina zamilovala do majora Jiřího Hermana, se kterým mají její rodiče Radek Mastný a Milena Pumrová nevyřízené účty. Hádky jsou mezi nimi takřka na denním pořádku. Teď ale bude Gábina čelit daleko závažnějším problémům.

Gábinu již od samotného comebacku trápily ženské zdravotní problémy. Bolesti břicha a krvácení se natolik stupňuje, že je nucena podstoupit vyšetření a následnou operaci, protože ji lékaři najdou předrakovinné změny na děložním čípku. Gábina je po operaci opět pozvána do nemocnice, kde se dozví, že má rakovinu dělohy.

„Mám nádor na děloze… Zhoubnej,“ řekne Veronice, která ji celá opařená obejme a zeptá se jí na prognózy. „Vezmou mi dělohu,“ odpoví Gábina, jež se z šokující zprávy stále nevzpamatovala.

„Všude píšou, kolik lidí umírá na rakovinu,“ pokračuje „Mám Šimona, musím přemýšlet, co by s ním bylo. Ještě že má tak dobrýho tátu,“ dodá se slzami v očích.

Následující den řekne svoji diagnózu svým rodičům. Milena dostane hysterický záchvat, což je v pozici matky celkem přirozená reakce. Radek Mastný naopak potlačí emoce a bude se snažit Gábinu racionálně přesvědčit, aby se léčila a bydlela v Praze. Jak se Gábina rozhodne a kdy přesně podstoupí operaci, se dozvíme v dalších epizodách.

Zdroje: Autorský text, Kinotip.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...