Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Soustředění finalistek Miss Czech Republic v SAE není žádná dovolená: Povinné vykání, ranní cvičení a líčení i do vody

Finalistky soutěže krásy Miss Czech Republic dokončují své velmi nabité soustředění ve Spojených arabských emirátech. Cesta za vysněnou korunkou krásy není procházka růžovým sadem, jak se může na první pohled zdát. Co všechno musí finalistky dodržovat?

Zdroj: Miss Czech Republic/Mariana Bečková
Zdroj: Miss Czech Republic

Finále Miss Czech Republic se rychle blíží a již brzy se rozhodne, která z finalistek nového ročníku převezme korunku po současné úřadující miss Kristýně Pyszko. Dny strávené v pětihvězdičkovém hotelu u prosluněné pláže tak nebyly žádným odpočinkovým dýchánkem, ale opravdu náročným soustředěním.

Finalistky mají od rána mají nabitý program, který začíná povinným cvičením. Už od rána musejí být navíc dívky upravené a nalíčené. Výjimku netvoří ani okamžiky, kdy se fotí v moři nebo na pláži. „Musejí pochopit, že je to opravdu soustředění, že jsou součástí této organizace, kde musejí vykonávat svoji práci. Je to i součást výběru Miss, takže jsou v soutěži a soutěží,“ vysvětlila ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko pro Super.cz.

Makarenko dále uvedla, že dívky s jasně danými podmínkami nemají problém a celé soustředění si užívají. „Natáčíme medailonky do televize, fotíme různé fashion fotky, fotky v plavkách a další různé stylingy. Děláme i výstupy pro sociální sítě, média a editorály pro magazíny, takže je toho mnoho,“ uvedla Makarenko s tím, že dívky čekají i výlety za poznáním místní kultury. Dívky se například vydaly na výlet do pouště nebo Dubaje, kde zapózovaly na nejvyšší budově světa Burdž Chalífa, odkud si mohly vychutnat výhled na celou Dubaj.

Makarenko trvá na povinném vykání

I když je ředitelka Miss Czech Republic jen o pár let starší než její svěřenkyně, nepřichází v úvahu, že by jí dívky tykaly. Totéž i po vyhlášení vítězek. „S těmi, se kterými mám stále platnou smlouvu, si vykáme. Je to z logického důvodu, protože máme pracovní vztah a udržuje to balanc v rámci toho, kdo je šéf a kdo spolupracovník,“ má jasno Makarenko.

„Dívkám, se kterými spolupracuji delší dobu a staly jsme se životními kamarádkami, potom nabídnu tykání. Ale není to tak, že bych dívky, se kterými si vykám, neměla ráda nebo s nimi nechodila na kafe. Rozhodně jsou to všechny rovnocenné kolegyně,“ dodala na závěr.

Zdroj: Super.cz, Instagram Miss Czech Republic

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...