Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Tento týden v Ulici: Blanka přizná Evženovi, že ji Luděk znásilnil, Gábina se dozví výsledky histologie a Jakub se naposledy uvidí s Karlou

Diváci nekonečného seriálu Ulice se opět mohou těšit na zajímavý děj hned v několika domácnostech. Nešťastně zamilovaný Jakub se rozhodne udělat za románkem s Karlou tlustou čáru. Blanka se svěří Evženovi a bude dál čelit intrikám od Luďka i jeho naivní Vandy. Doktor oznámí Gábině výsledky histologie. Bude mít pro Gábinu dobré zprávy?

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Blanka řekne Evženovi pravdu

Vztahy mezi Evženem a Luďkem se opět vyostří poté, co vytočený Luděk zajde za Blankou a začne jí agresivně vyhrožovat, že jí předvede, jak vypadá znásilnění. Luděk ovšem netuší, že je u Blanky Evžen, který ho vyrazí z bytu takovou silou, že Luděk spadne a hlavou narazí do dveří sousedů.

Následný den ráno přijde Evžen k Blance. Ta mu řekne, že měl ve všem pravdu, že Luděk s ní manipuloval. „Říkal jsi mi to od začátku a já to nechtěla slyšet,“ bude si Blanka sypat popel na hlavu. Evžen se ji snaží podpořit, ale nedá mu to a zeptá se jí, zda ji Luděk skutečně znásilnil. „Blani, je to pravda?“ zeptá se Evžen opatrně Blanky, která jen se slzami v očích přikývne, že ano. „Nahlásila jsi to?“ ptá se dál Evžen. Blanka jen hlavou zakroutí, že ne a přesune konverzaci na jiné téma. To ale není vše. Co se bude dít dál, uvidíte v úterní epizodě.  

Gábina bude čelit další zdravotní komplikaci

Gábina je po operaci i nadále v nemocnici, kde čeká na výsledky histologie. Ve čtvrtek ráno ji navštíví její ošetřující lékař, který jí oznámí, že kolegové odhalili drobnou metastázi, takže bude zapotřebí další léčba. „Současně ale není potřeba propadat panice. Zjistili jsme to včas,“ doktor se snaží uklidnit vyděšenou Gábinu. „Včas…Jo, aha. Promiňte, ale to mi tvrdili doktoři, i když mi měli kolizovat čípek. A potom jste mi tvrdili, že se jenom vyndá nádor, ale bude to dobrý, protože jsme na to přišli včas. A teď je zase něco jinak, ale naštěstí jsme na to přišli včas.“ Doktor se Gábině omluví, že jsou jen lidi a dodá: „Rakovina je velmi vážný soupeř. Stoprocentní záruku vám nedá nikdo.“ Jak se s touto nepříjemnou informací Gábina vyrovná? Vypadají jí během léčby vlasy? To se dozvíte během čtvrtečního dílu.

Jakub půjde Karle z cesty

Jakub se rozhodne, že definitivně ukončí své trápení s Karlou. Nejprve se přijde omluvit do Coolny Brunovi za své nevhodné chování na svatbě. Bruno jeho upřímnou omluvu z očí do očí přijme. Věře oznámí, že s ní bude muset ukončit spolupráci a jejich společné konzultace. Jako důvod uvede, že ho trápí nešťastná láska. Následující den se sejde naposledy s Karlou, která sama chtěla, aby se od její rodiny držel dál. Co přesně si řeknou na své poslední schůzce a zda proběhne emotivní rozloučení, se dozvíte ve středečním díle.

Lumír neví, jak sbalit Kateřinu. Zkouší to přes oslavu

Lumír se rozhodne, že uspořádá narozeninovou oslavu Mária a Vendulky v hospodě. Vilma je naštvaná, že se oslava nekoná u nich v bistru, a tak je celou oslavu kyselá a kritizuje maličkosti. Lumír zase nedokáže odtrhnout oči od Kateřiny, ze které je celý paf. Také na Kateřině je vidět, že má o Lumíra zájem. Když si chtějí společně dát drink, přeruší je Vilma, protože Lexíka dlouho hlídá chůva, takže by měl jít podle jejích slov domů. Kateřina to chápe, přesto neskrývá zklamání, protože by s Lumírem ráda strávila společnou chvilku. Zdá se, že je pouze otázka času, kdy se Lumír a Kateřina dají dohromady. Co myslíte? Usměje se na Lumíra konečně štěstí?

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...