Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Tento týden v Ulici: Gábina podstoupí náročnou operaci, Vanda naštve Luďka a Magda obdrží obálku od Mirka. Co v ní najde?

Diváky nekonečného seriálu Ulice čeká tento týden opět zajímavý děj, a to hned v několika domácnostech. Prostořeká Vanda udělá v nové práci první chybu, která může Luďkovi způsobit nepříjemnosti. Gábina podstoupí operaci, po které lékař nebude mít příliš dobré zprávy. Magda se i nadále bude utápět v slzách a situaci nezlepší ani věc, kterou najde v obálce od Mirka.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Gábinu čeká plánovaná operace, která přinese komplikace

Poté, co lékaři objevili Gábině na děloze zhoubný nádor, musí Gábina podstoupit další operaci, po které nebude moct mít děti. Do nemocnice ji doprovodí Jirka Herman, který Gabriele poprvé vyzná své city (více ZDE). Starostlivý Jirka se za Gábinou zastaví i těsně před odchodem na operační sál a slíbí jí, že u ní bude, až se probudí. Gábina ho poprosí, aby se postaral o to, aby její rodiče a Šimon za ní nechodili po probuzení z narkózy.

Zároveň není žádným tajemstvím, že Radek Mastný a Milena Pumrová zásadového policistu vysloveně nenávidí, takže v nemocnici dojde mezi Jirkou a Mastným ke slovnímu konfliktu. Mastný, který je na nervy z výsledku operace a z toho, že jim po telefonu nikdo nechce nic říct, seřve také ošetřujícího lékaře a začne mu vyhrožovat, že přijde o licenci, protože kromě dělohy musel Gábině odebrat obě tříselné uzliny. Není tedy jasné, zda se nádorové buňky nerozšířily dál, a musí se tak počkat na výsledky.

Sára se opět sbližuje s Ričim

Zatímco je Dan na brigádě, Sára nemá žádný program, a tak se znovu bude toulat s Ričim a Fóglem. S Ričim si navíc domlouvá další strategii, aby při jejich obchodem byli co nejvíce nenápadní. O tomhle Dan nemá ani tušení. Vypadá to, že se Sára začíná s Danem pomalu ale jistě nudit, a že ji více láká společnost Ričiho a večírky, na které spolu v minulosti chodili. Skončí to tentokrát jen u večírků, nebo nakonec skončí v posteli s Ričim jako kdysi?

Alice se rozhodne pro radikální řešení

Alice se v pondělním díle pohádala s Bedřichem poté, co se večer vrátila domů z večírku v podnapilém stavu. Ráno vstane s kocovinou a zjistí, že Bedřich odešel do práce dřív a nechal jí snídani v lednici. Alice půjde navštívit Aničku a při té příležitosti se jí svěří, co se stalo mezi ní a Bedřichem minulou noc. Zmíní se jí také, že si není jistá, jestli chce dál pokračovat ve vztahu s Bedřichem tímto způsobem. Chce udělat radikální řez.

Zdroj: TV Nova
Anička s Bedřichem si prochází vztahovou krizí.
Zdroj: TV Nova

Anička poté mluví s Bedřichem a snaží se mu promluvit do duše. Bedřich z toho však pochopí, že tím radikálním řezem má být rozchod. Co tím Alice nakonec myslela? To se dozvíte v úterní epizodě.

Vanda udělá v práci základní přešlap

Vanda se po víkendu konečně dočkala Luďka, který ji poprvé veze do práce. Tváří se však kysele, protože jí Luděk vypráví o báječných zážitcích z víkendu, na který ji nepozval. Luděk nebude naopak nadšený z jejího vzhledu, protože má Vanda obvázanou nohu a tenisky.

Představování kolegům tedy odkládá na pozdější dobu, přece si neutrhne ostudu. Odpoledne spolu sedí v kavárně a Vanda líčí Luďkovi pomluvy, které Vandě donesla Marie. Luděk dá Vandě diplomaticky na vybranou, ať se rozhodne, zda s ním tedy chce nebo nechce být. A Vanda? Jak by ho mohla odmítnout, když jí k tomu přidá ještě nabídku, ať s ním jde bydlet do domu, který chtěl původně postavit s Blankou. 

Dokonalý vztah ale nebude trvat dlouho, protože Vanda udělá v práci první kiks, který může Luďkovi pěkně zavařit. Co přesně udělá, se dozvíte v pátečním díle.

Nešťastná Magda najde od Mirka jasný vzkaz

Magda chodí do práce jako tělo bez duše. I přesto, že se snaží dovolat Mirkovi, má ji stále v blokaci. Prokopa celá situace také nenechává lhostejným. Magdě koupí oříšky a sušené broskve, dárek jí nechá u dveří. Magda doufá, že je to překvapení od Mirka, který jí tímto gestem dává najevo, že se pomalu vrací. Když zjistí, že je to dárek od Prokopa, propukne v pláč.

Prokop se v pátek po práci zastaví za Magdou a společně si popovídají o tom, co se stalo. Když jdou spolu vynést odpadky, upozorní Prokop Magdu, že má něco v poštovní schránce. Magda ji otevře a zjistí, že Mirek jí tam v obálce vrátil klíče od bytu. Vypadá to, že Mirek už má ve věcech jasno a návrat k Magdě se konat nebude.

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Kinotip2.cz, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...