Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Tento týden v Ulici: Karla bude přistižena při nevěře a Lumír zažije pořádný šok. Co na něj vybalí mladá kráska, se kterou půjde na rande?

Tvůrci nekonečného seriálu Ulice si pro diváky opět připravili zajímavé dějové linky. Poblázněná Karla se dostane do nepříjemné situace, o její nevěře se totiž dozví její bratr Bruno. Lumír půjde na rande s atraktivní mladou ženou, která otevřeně přizná, o co jí vlastně jde. Vanda se sblíží s Luďkem, mezi Blankou a Evženem bude naopak znovu dusno. Co bude příčinou jejich hádky?

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Nevěra Karly praskne

Karla potvrzuje pravidlo, že vášeň je občas silnější než my. Kvůli neutuchající slabosti pro Jakuba riskuje čím dál víc, jenže ne všechno se dá uhlídat věčně. Stačí jen malá nepozornost a průšvih je na světě! Při večerní líbačce s Jakubem je náhodou přistihne její bratr Bruno, který jede kolem a rozhodně to nenechá jen tak. „Sorry, ale to, co jsem viděl, nenabízí moc možností k vysvětlení,“ řekne naštvaný Bruno Karle. Řekne to Kryštofovi? Jak si podá Jakuba v Coolně? Odpovědi budete znát po zhlédnutí středečního dílu.

Vítek je z razantního rozhodnutí Báry nešťastný

Bára se rozhodla, že se vykašle na školu a bude si vydělávat hlídáním dětí. Její rozhodnutí nemůže překousnout Vítek, který je toho názoru, že si jeho dcera ničí budoucnost. Když Franta přiveze z Holandska sýr goudu k uchutnání, Vítek mu řekne, že by měli spíš šetřit, což se dotkne Báry. „Když jsme u toho, tak jste oba, co se týče financí, úplně mimo. Ty zamázneš kariéru, najdeš si úplně blbou práci a Fanda má tolik závazků, že sotva co ušetří,“ má jasno Vítek. Bára se rozhodne, že přespí u mámy v masérně, než si najde nějaký pronájem. Vítek se večer rozhodne, že za Bárou zajde, aby si promluvili. Usmíří se spolu? To se dozvíte v úterním díle.

Zdroj: ČTK
Smíří se Vítek s návratem Báry a jejím rozhodnutím?
Zdroj: TV Nova

Lumír opět ukáže, že je zkrátka smolař

Lumír si vyrazí k Henrymu na rande s půvabnou kráskou ze seznamky, se kterou si překvapivě skvěle rozumí. Jakmile mu řekne, že už bude muset jít, ale že to bylo moc fajn a že by to šlo, Lumír na to s úsměvem odpoví, že je mu také velmi sympatická. A v tom momentu přijde ledová sprcha. „Z mých vlastních zkušeností chlapi někdy utrácejí za strašný blbosti. Já jsem si připravila takovej seznam, kde máš odkazy, abys mi nekupoval žádný hlouposti. Jsou tam běžný věci – kabelka, nějaká kosmetika, mobil, kdyby šlo o nějakou delší akci“ řekne jakoby nic. Lumír netuší, o čem je řeč. „Co to je?“ zeptá se nechápavě. „No, seznam dárečků za to, že s tebou budu chodit a reprezentovat,“ řekne mladá dívka a dodá: „Já jsem myslela, že teď budeš můj takovej sugar daddy.“ Jak na to Lumír zareaguje, se dozvíte ve čtvrteční epizodě.

A aby toho nebylo málo, praskne i jeho vymyšlené randění s Jaruškou. Lumíre, Lumíre…

Bedřichovi selže ochrana

Alice má plodné dny, proto doporučí Bedřichovi, aby se raději chránil: „Miláčku, vem si ochranu. Je to kvůli tobě, ne kvůli mně,“ řekne Alice. Bedřich neprotestuje, protože po miminku rozhodně netouží, jenže kondom jim během postelových radovánek praskne. Alice proto navrhne, že si může vzít nouzovou antikoncepci, aby zabránila nechtěnému početí. Vezme si ji nakonec, nebo to společně nechají osudu?

Zdroj: TV Nova
Měli by tomu dát šanci?
Zdroj: TV Nova

Uražená Vanda se začne svěřovat Luďkovi

Vanda stále nemůže zkousnout to, že načapala Blanku s Evženem, kteří se smáli jejímu polonahému trapasu s kotletami. Ublížená Vanda však našla útěchu v někom, s kým donedávna byla na nože. Je to právě Luděk, který jí nabídne rameno na vybrečení a udělá si z ní spojence. V pátek se opět potkají v kavárně, kdy se Vanda Luďkovi svěří, že se chce odstěhovat, aby na Evžena s Blankou nemusela pořád narážet. Luděk si Vandu vyslechne a poradí jí, aby v žádném případě nevyklízela pole. „Přece před nimi nebudeš utíkat, to by se teprve smáli,“ řekne jí Luděk. Poslechne ho Vanda?

Blanka a Evžen se pohádají

Evžen přinese Blance novou nájemní smlouvu, čehož Blanka využije a pozve ho dál na kafe. Během jejich příjemné konverzace u kávy se Blanka narovinu zeptá Evžena, zda spolu s Vandou někdy něco měli. Když Evžen odpoví, že ne, Blanka mu řekne, že Vanda jí tvrdila, že spolu chodili.

„Tak to si vybájila, já jsem s ní nic neměl a už se mi to nechce opakovat,“ razantně odpoví Evžen. „A to nic si ona vyložila tak, že tě přišla svádět ve spodním prádle?“ zeptá se Blanka, na níž je vidět, že žárlí, a tak pokračuje dál s narážkami. „Co čekáš, že se dozvíš? Já se ti nebudu zpovídat. Zpovídáš se ty mně? Řekla jsi mi snad, co ti provedl úžasnej pan doktor, že se vám rozplynul sen o domečku s bazénem?“ nebere si servítky Evžen. Nakonec se celá situace vyhrotí natolik, že se Evžen sebere a odejde. Co přesně si tihle dva vyčtou, se dozvíte v pátečním díle.

Zdroj: TV Nova
Dočkáme se sladkého usmíření mezi Blankou a Evženem?
Zdroj: TV Nova

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...