Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Tento týden v Ulici: Lumír políbí Kateřinu, Alice dá Bedřichovi kopačky a Luděk podá na Evžena trestní oznámení. Co bude dál?

Vyhazovem Luďka ze dveří příběh rozhodně nekončí. Luděk se totiž rozhodne udat Evžena na policii. Jak na to zareaguje Evžen i Blanka, která je nahlášená jako svědek? Alice se rozhodne odejít ze vztahu, ve kterém podle ní nemá své místo. Lumír naopak konečně sebere odvahu a rozhodne se Kateřinu políbit. Jak se na polibek na rozloučenou bude tvářit samotná Kateřina?

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Blanka a Evžen skončí kvůli Luďkovi na policii

Blanka dostane v úterý ráno zásilku do vlastních rukou od policie. Jedná se o předvolání k podání vysvětlení. Když otevírá obálku, je u toho i Adam, který si všimne, že je dopis zaslaný od místního oddělení. „Nenapadá tě něco?“ zeptá se Adam mámy. „No, to mě teda nenapadá. Možná, že si na mě zase stěžuje nějakej pacient,“ odpoví Blanka.

Zanedlouho se na policii dozví, že Luděk udal Evžena z napadení a Blanka má být zúčastněnou osobou. „Luděk podal na Evžena trestní oznámení za to, jak ho minulej tejden vyhodil z bytu. No chápeš to?“ zeptá se Blanka celá rozčílená Veroniky, za kterou si přijde postěžovat. Blanka je na sebe naštvaná a nechápe, jak s ním mohla tolik let dobrovolně žít. Je přesvědčená o tom, že je to vzkaz od Luďka, že jí nikdy nedá pokoj a bude mít vždy navrch. Následně se Blanka sejde s Evženem, který už také obdržel předvolání na policii.

Druhý den se Adam sejde s Luďkem a na rovinu se ho zeptá, co se stalo mezi ním a Evženem. Luděk řekne Adamovi, že o něm Blanka roznáší pomluvy. Špatně se to říká vlastnímu synovi, ale máma o mně tvrdí, že jsem ji znásilnil,“ řekne Luděk a odvypráví Adamovi svoji dokonale poupravenou verzi příběhu, aby Blanka vypadala jako ta špatná. Adam vše řekne své sestře Kristýně, která se Blanky – své mámy na rovinu zeptá, jestli jí táta skutečně ublížil, nebo jestli ho neprávem nařkla. Co odpoví Blanka, se dozvíte ve čtvrteční epizodě.

Alice se rozejde s Bedřichem

Alice měla nehodu na motorce. S největší pravděpodobností ji zapříčinil nepovedený víkend s Bedřichem i jejich předchozí hádka týkající se jeho pusy na špacír, která všechny jejich osobní problémy pustila i Aničce. Alice má pocit, že vlastně ani nepatří do rodiny a je až na vedlejší koleji. Nedokáže také unést skutečnost, že s ní Bedřich nechce dítě. Navíc v jejích očích je nejdůležitější ženou v životě Bedřicha Anička, a rozhodne se tedy, že jejich vztah ukončí. Více ZDE.

Lumír konečně zaboduje u Kateřiny

Lumír se zastane Kateřiny před vlastní mámou, které oznámí, že s Kateřinou budou spolupracovat na venkovní zahrádce. Následně se Kateřina svěří Ingrid, že ji Lumírova reakce imponovala a že si dávno všimla, že má o ni Lumír zájem, ale čeká na to, až se Lumír konečně odhodlá a dá své city najevo. Zároveň Ingrid poprosí, aby Lumírovi nic neříkala. Už nechce být ta, která převezme iniciativu do svých rukou. Lumír se ve čtvrtek staví v hospodě za Kateřinou, která si s ním připije na jejich skvělou spolupráci. „A na nás dva,“ dodá Kateřina.

Po pár sklenkách na baru se atmosféra uvolní natolik, že si navzájem povídají o sobě. Lumír během jejich konverzace přizná, že se někdy cítí být trochu sám. Během loučení se konečně odhodlá a Kateřinu políbí. Druhý den přizná své mámě, že se mu Kateřina líbí a že to s ní myslí vážně. Jak tuto skutečnost Vilma přijme? To se dozvíte v páteční epizodě.

Bára bude mít nervy z vypočítavé Skyler

Bára bude mít opět nervy na pochodu kvůli Skyler. Od doby, co se s ní Franta začal podílet na projektu, točí se okolo ní celý svět. Franta se jí stále přizpůsobuje, a tak na Báru nemá pořádně čas. Jejich syn Chris létá zprava doleva a znovu se stane, že si ho Skyler nevyzvedne, jak má, a tak se Bára nabídne, že ho pohlídá, aby mohl Franta spěchat do práce.

Skyler se jí za to odvděčí informací, že na léto potřebuje Frantu, aby s ní v rámci projektu cestoval a že počítá i s ní s tím, potřebuje hlídání pro Chrise a Bára je podle ní ideální volba. Bára se však bude cítit naprosto poníženě a vůbec jí nepřijde super, že by měl dělat Skyler „levnou služku“. Její nabídku se rozhodne odmítnout. Jak se k tomu postaví Franta? Pojede na turné se Skyler i bez Báry? Odpověď najdete ve středečním díle.

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Autorský text, Kinotip.cz

Může se Vám líbít

Sticky Post

V seriálu Ulice, který vysílá TV Nova, dojde již brzy na rozlučku plnou trapasů a vtipných omylů. Monika odlétá tento týden na svou další...

Sticky Post

V seriálu Ulice můžeme pravidelně vídat Lucii Vondráčkovou v roli učitelky, která rozdělila diváky na dva tábory. S Otíkem nemá vůbec dobré vztahy a...

Sticky Post

Poznáváte muže na fotografii? Byl zachycen na bezpečnostních kamerách během vloupání do trafiky, kde svým jednáním způsobil škodu za více než třicet tisíc korun.

Sticky Post

Vlastimil Pešek a Vilma Nyklová jsou v seriálu Ulice, který běží na TV Nova, od samého začátku. Patří mezi divácky nejoblíbenější postavy, ale už dlouho...

Sticky Post

Hollywoodská herečka Meryl Streep se provdala před 45 lety za sochaře Dona Gummera. Jejich manželství ale nevydrželo. Současně vyšlo najevo, že spolu nežijí již...

Sticky Post

Herec Petr Vančura oznámil na sociálních sítích, že již netvoří pár s Janem Cinou. Nikdo netušil, že se sympatičtí herci před rokem rozešli.

Sticky Post

Hlavní postavy seriálu Ulice na TV Nova si procházejí různými zkouškami, do kterých jsou chtě nechtě zatahovány také jejich děti. To je i případ...

Sticky Post

O vztahu Evy Burešové a Přemka Forejta se špitá ledacos. Objevily se i zvěsti, že se tato sympatická dvojice rozchází. Kde je pravda? K...

Sticky Post

Příběhy postav denního seriálu Ulice, který vysílá TV Nova, vycházejí ze života a mnohdy se podobají našim vlastním osudům. To nyní platí více než...

Sticky Post

V seriálu Ulice, jehož premiérové díly vysílá každý všední podvečer TV Nova, se to začíná docela zašmodrchávat, zejména co se vztahů týče. Již na...

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Sticky Post

Minulý týden se v seriálu Ulice poprvé objevila postava Soni Čechové v podání Lucie Vondráčkové. S Magdou si hned padla do noty, teď se...