Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Tento týden v Ulici: Magda se definitivně rozhodne, Lumír se zamiluje a Alice bude mít pozitivní těhotenský test. Jak na to zareaguje Bedřich, který dítě nechce?

Ani tento týden se diváci nekonečného seriálu Ulice u televizních obrazovek rozhodně nudit nebudou. Magda si konečně vybere mezi Mirkem a Prokopem, přesto se tím zapeklitá situace příliš nevyřeší. Lumír v poslední době chodí na rande naslepo, přesto má v hlavě jedinou ženu, kterou potkává prakticky každý den. O koho se jedná? Bedřich bude mít nervy na dranc, jeho Alice je totiž pravděpodobně v požehnaném stavu.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Magda se rozhodla pro Mirka, ten pro ni má zajímavou nabídku

Magda se definitivně rozhodla pro Mirka, který pro ni představuje větší pohodlí a bezpečí, nikoliv větší lásku. Každý den se probouzí bez nálady, je protivná na Mirka i na své kolegy v práci včetně Prokopa. Ten dělá vše pro to, aby nemusel Mirkovi za svědka, a proto řekne Mirkovi, že bude celé léto v Portugalsku se svojí bývalou přítelkyní, aby si vyčistil hlavu, kterou má plnou Magdy, což Mirkovi samozřejmě neprozradí. Mirek naopak dělá vše pro to, aby mu za svědka šel, dokonce chce kvůli němu změnit termín svatby.

To ale není vše. Mirka následně napadne, že by mohli s Magdou žít v Německu. Co mu na to Magda řekne, uvidíte ve středečním díle.

Alice je nadšená, Bedřich na nervy

Alice jenom září. Pociťuje na sobě jisté změny a tuší, že by konečně mohla být těhotná. Dokonce jí vyjde pozitivní těhotenský test. Bedřich ale podobné nadšení nesdílí, dítě totiž už nechtěl a doufal, že selhání ochrany nebude znamenat takový „problém“. Jakmile se dozví o dvou čárkách na těhotenském testu, sebere se a odejde s Milanem na pivo do hospody, kde si svému kamarádovi postěžuje. „Znáš někoho jinýho, kdo si omylem udělá tolik dětí?“ řekne Bedřich a dodá: „Kdyby se mi takhle dařilo v sázení, tak jsem už nejspíš boháč.“ Bedřich z myšlenky, že je Alice těhotná, nemůže ani spát. Bude Alice skutečně v tom?

Šimon přijde na to, za co byl jeho děda odsouzen

Gábinin syn Šíma už není tak malý kluk, aby uvěřil všemu, co se mu napovídá. Jasně si uvědomuje, že před ním babička s dědou něco tají. Radek ho ujišťuje, že s ním u soudu jednali nespravedlivě a že do vězení určitě nepůjde. Když jsou ale spolu v hospodě a Radek si odskočí na toaletu, Šimon využije situace a vytáhne mu z tašky dopis od soudu. Vyfotí si ho telefonem a později ukáže Gábině, která mu řekne, že sama příliš mnoho podrobností nezná, ale prozradí synovi, že měl děda vážné spory se svou asistentkou. Shromáždil o ní nějaké kompromitující materiály, s nimiž ji posléze vydíral. Ona ho pak praštila, za což byla také odsouzena.

Šíma se rozhodne, že se chce vrátit zpátky do Německa a že se s dědou už nechce vídat, protože to je vyděrač. Do celé situace se vloží Jirka Herman, který si s Šimonem v klidu promluví. Jak tohle dopadne, se dozvíte v úterní epizodě.

Karla si zahrává s ohněm

Karla si jednoduše nedá říct. Pokud je to alespoň trochu možné, tráví čas s Jirkou, do kterého je zamilovaná až po uši. Kryštof je mimo Prahu, a tak si naplánuje romantickou večeři a noc u Jirky, který slaví narozeniny. Jenže Kryštof se rozhodne, že Karlu doma překvapí. Celou situaci se bude snažit zachránit její bratr Jakub, který se o plánovaném překvapení dozví v Coolně během telefonátu s Kryštofem. Okamžitě se tedy snaží dovolat Karle a říct jí, že Kryštof je na cestě do Prahy, ta ale nezvedá telefon. Stihne se Karla vrátit domů? To se dozvíte ve čtvrtečním díle.

Lumír se zakoukal do Kateřiny

Lumír se může na nějakou zlatokopku Karinu zvysoka vykašlat. Pavlovi se svěří, že musí pořád myslet na Kateřinu. „To jsem si všiml, docela často o ní mluvíš,“ odpoví mu Pavel. „Já ji nějak nemůžu dostat z hlavy a prostě vůbec nevím, co s tím. Já jsem ji dokonce pozval na rande, ale jako napůl ve srandě, takže tím pádem nevím, jestli to vzala jako regulérní pozvání,“ prozradí Lumír Pavlovi. „Já nevím, jestli bych měl u ní šanci,“ povzdychne si Lumír. Co myslíte, má Lumír u Kateřiny šanci?

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...