Connect with us

Zadejte svůj dotaz

Společnost

Tento týden v Ulici: Magda se sblíží s Prokopem, Gábina nezvládá boj s rakovinou a Mastný dostane verdikt od soudu. Kdy má nastoupit do vězení?

Diváci nekonečného seriálu Ulice se mohou těšit na hektickou středu Lumíra Nykla, který zapomněl na 80. narozeniny Vilmy. Ta je předsvědčená o tom, že jí Lumírek chystá tajnou oslavu. Gábina i její otec Radek Mastný budou čelit mnohem vážnějším nepříjemnostem. Gábina těžko snáší menopauzu a Radek obdrží dopis od soudu, a dozví se tak přesné datum nástupu do vězení.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Gábina zažívá těžké časy

Na Gábinu je toho jednoduše moc. Neustále jí je do breku, navíc prochází menopauzou, kterou vzhledem ke svému mladému věku a okolnostem nesnáší dobře. Nepomůže tomu ani její prostořeká máma, která se Gábině svěří s tím, že také prochází menopauzou, a že si dokonce dělala těhotenský test, který vyšel negativní. „Já taky nejsem nadšená, že ze mě bude poloviční žena,“ snaží se utišit svoji dceru. „Děkuju, tohle přesně jsem potřebovala slyšet, super,“ řekne ironicky Gábina.

Když se za ní později staví Jirka, necítí se Gábina ve své kůži, o to víc, když Jirka začne Gábinu hladit a uvidí velkou jizvu na břiše. „Já ti jí nechci ukazovat,“ prohlásí Gábina, která se rozhodne, že minimálně do konce srpna zůstane v Praze z důvodu léčby. Jak tuto skutečnost vezme Šimon, který chce zpět do Německa? To se dozvíte ve čtvrtečním díle.

Radek Mastný už zná datum nástupu do vězení

Radek Mastný se postupně začal smiřovat s tím, že ho trest v podobě nástupu do vězení nemine. Když zajde v pátek do hospody, oznámí mu Milena Pumrová, že mu přišel dopis od soudu. Přemluvila doručovatelku, aby jí ho dala. Nemarnila čas a rovnou ho i otevřela. „20. června nastupuješ do vězení,“ oznámí Milena Radkovi, se kterým sedí u stolu před hospodou. Obálku má uvnitř hospody, a tak jí Radek požádá, aby mu jí přinesla. Jak to všechno Mastný vstřebá, uvidíte v pátečním díle.

Mezi Magdou a Prokopem to znovu jiskří

Jak se zdá, Magda nakonec najde štěstí v náruči Prokopa. Prokop se v úterý opět staví za Magdou, aby jí vrátil ortézu, kterou si od ní půjčil předešlý den. Magda mu otevře pouze v ručníku, protože zrovna vylezla se sprchy a chystá se s Tomášem do kina. „Mně se moc nikam nechce, pořád mě někam tahá,“ řekne Magda. Když se k Prokopovi otočí zády, Prokop ji chytne za ramena a začne ji masírovat. „Ještě to bolí?“ zeptá se koketně Magdy. „No, trochu.. Já jsem z toho taková unavená.. A…,“ otočí se k Prokopovi a začne se s ním vášnivě líbat.

Magda místo v kině s Tomášem skončí s Prokopem v posteli! A jako úlet to rozhodně vypadat nebude… Vyspí se spolu znovu, a dokonce Prokop bude u Magdy i přespávat. O svém vztahu budou ale zatím mlčet.

Lumír zapomene na narozeniny Vilmy

Lumír je zamilovaný až po uši do Kateřiny, kterou nemůže Vilma snést. Mezitím, co se Lumír těší na rande s Kateřinou se vším všudy, Vilma vypráví Aničce, že rodina pro ni připravuje tajnou oslavu k 80. narozeninám, protože Lumíra načapala s kyticí a všimla si, že si Vendulka s Márou stále něco šuškají. Když se Anička zmíní Lumírovi o narozeninách Vilmy a zda by mohla přijít na oslavu, Lumíra málem klepne. Na narozeniny své milované maminky totiž zapomněl! Stihne narychlo uspořádat narozeninovou oslavu, o které Vilma celý den básní? Jak Kateřina zareaguje na to, že Lumír musí náhle zrušit jejich společný romantický večer? Odpovědi naleznete ve středeční epizodě.

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...