Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Tento týden v Ulici: Mirek opustí Magdu, Vanda si maluje budoucnost s Luďkem a dojde i na rvačku mezi Jakubem a Brunem. Praskne tím Karlina nevěra?

Vztahové zápletky v nekonečném seriálu Ulice budou pokračovat i v nadcházejícím týdnu. Mirek se dozví celou pravdu o Magdě a Prokopovi, sbalí si věci a odejde na hotel. Vanda dál žije v naivních představách a básní o Luďkovi. Jakub a Bruno se porvou na svatbě Luboše a Věrky a Kryštof bude ten, který se je bude snažit od sebe oddělit. Co bude následovat?

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Vanda si odmítá sundat růžové brýle

Vanda se po noci strávené s Luďkem chová jako zamilovaná puberťačka a jejich vztah bere za hotovou věc. „Zamilovaná jsem jako nikdy v životě,“ svěří se své mámě. Je jasné, že Luděk stejné nadšení nesdílí, a proto Vandu na kafi požádá, aby to bylo jejich tajemství, které se v žádném případě nesmí dozvědět jeho děti. Vanda souhlasí, a tak požádá svoji mámu a Marii, aby se o tom před nezmiňovaly před Adamem a Kristýnou. Marie se snaží Vandu před Luďkem varovat, ale marně. Jak tohle asi dopadne?

Naštvaný Mirek se přestane ozývat Magdě

Magda se dostane se do obrovského maléru, když se v úterý večer vydá k Prokopovi, aby si s ním promluvila ohledně Prokopova stěhování z kabinetu. Magda s tím má problém se slovy, že si myslela, že jsou kamarádi, a tak nevidí důvod, proč by spolu neměli sdílet kabinet. Jak už jsou diváci zvyklí, dojde mezi nimi k ostré hádce, kterou při jejich smůle zaslechne Mirek, který se bude vracet domů z práce (více ZDE).

„Od vás dvou jsem slyšel už dost a je mi z vás na nic,“ řekne Mirek a odejde nahoru k Magdě, aby si zabalil své věci a odešel do hotelu. Následně se Magdě přestane ozývat. Znamená to definitivní konec, nebo dá Mirek Magdě šanci to celé vysvětlit?

Karla už nemůže dál, vrcholem bude rvačka na svatbě

Karla stále žije dvojí život, což jí způsobuje psychické i fyzické problémy. I přesto, že se snaží chovat rozumně a s Jakubem milenecký poměr ukončit, nedaří se jí to. Všechno vyvrcholí na svatbě Kryštofových rodičů, kde se přiopilý Jakub začne sápat po Karle. Toho si všimne Bruno, který se s Jakubem dostane nejen do slovní, ale i fyzické do potyčky. Oddělit se je bude snažit i Kryštof, který pak bude chtít, aby se Bruno Jakubovi omluvil. Řekne Bruno, proč na Jakuba vyjel, nebo bude dál hrát mrtvého brouka? To se dozvíte v pátečním díle.

Lumír se konečně zbaví Jarušky i Kariny

Kolem Lumíra se motá několik žen, on ale myslí pouze na Kateřinu. Naštěstí pro něj však dojde k náhodné situaci, která mu zabije dvě mouchy jednou ranou. Do hospody, kde sedí s otravnou Jaruškou, přijde mladá společnice Karina a přisedne si k nim, jako by se nechumelilo.

„To je dobře, že děláš pohovor na novou posilu do bistra. Možná bys měl pouvažovat o tom, jestli nenahradit toho kluka. Vůbec mi nechtěl říct, kde jsi, a ještě byl úplně nějakej mimo,“ řekne Karina. Jaruška je z toho celá rozhozená a pustí se do přidrzlé Kariny, která se jí dotkne slovy, že někdo, kdo má kabelku z tržnice ji nemůže urazit. Lumír se Jarušky nezastane a nechá jí vytočenou odejít. Následně Lumír urazí Karinu, která se také sebere a odejde. Co přesně jí řekne? To se dozvíte v úterní epizodě.

Iva si pro manžela připraví překvapení

V rodině Klímových bude pěkně veselo. Zatímco Vítek a Miloš vymýšlí novou firmu, kterou pojmenují po svých milovaných ženách, zajde manželka Miloše Eva za Ivou, protože si chce ověřit, že Miloš skutečně telefonuje s jejím manželem a chodí ho navštěvovat. Své obavy odůvodní tím, že Miloš není žádný svatoušek, což žárlivou Ivu pěkně znejistí, a proto se rozhodne jednat. Pro Vítka si připraví překvapení v podobě sexy spodního prádla a saténového župánku. Koupelnu vyzdobí květinami a zapálenými svíčkami. Jenže když se Vítek vrátí domů a ona vyjde z ložnice polonahá, zůstane stát jako opařená. S Vítkem totiž domů přišel i Miloš! Co se bude dít dál, uvidíte ve čtvrteční epizodě.

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...