Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Tento týden v Ulici: Vanda se vyspí s Luďkem, Mastný bude zahnaný do kouta a Alice se dozví, jestli je skutečně těhotná

Diváci nekonečného seriálu Ulice se v nadcházejícím týdnu mohou těšit na další vztahové patálie. Jirka je do Karly zamilovaný natolik, že nesnese pomyšlení na to, že Karla spí se svým manželem. Vanda skončí v posteli s Luďkem, to se dozví Blanka. Alice doufá, že je v požehnaném stavu, nakonec ale zjistí, že těhotná není. Chce se ale dál pokoušet o miminko. Jak na to zareaguje Bedřich?

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Vanda se spustí s Luďkem

Tohle by ještě před několika týdny diváky vůbec nenapadlo. Vanda skončí s Luďkem v posteli poté, co k ní přijde s lahví whisky a vína, za které nechtěl dát víc než 200 Kč.

Aby toho nebylo málo, o jejich společně strávené noci se druhý den dozví Blanka, která je z toho natolik v šoku, že musí okamžitě zajít za Veronikou a všechno jí říct. Ještě v ten samý den odpoledne se svěří i své mámě Marii. Více ZDE.

Následně se Blanka rozhodne jít za Vandou, aby ji před Luďkem varovala, že je to sebestředný a sobecký manipulátor. Vanda ale nehodlá Blanku vůbec poslouchat s tím, že je Blanka šmírovala a jen žárlí. „Tenhle vztah mi už nezkazíš. Už jsi mi sebrala Evžena. To ty seš manipulátorka a intrikánka,“ reaguje Vanda. Jak tohle asi dopadne? Cítíme ve vzduchu pěknou levárnu ze strany Luďka…

Jakub Karle vyčte, že spí se svým manželem

Jirka nechápe, že Karla spí se svým manželem Kryštofem, když s ním udržuje milenecký poměr. „Pěkně mě to sere,“ vybalí na Karlu, která nechápe jeho jednání. Ty nemusíš nikomu lhát, někoho podvádět,“ brání se Karla. „Zatímco ty podvádíš nás oba, co. Hele, a kolikrát si s ním vůbec spala od doby, co jsme spolu? Pětkrát, desetkrát, každej den, co? A pak se stavíš za mnou a dáš si repete?“ nebere si servítky Jakub. Karle dojdou slova a odejde.

Uplyne týden, Jakub se jí od té doby sotva ozve. Karla tedy zajde v pátek za Jakubem, aby se ho zeptala, co se děje, že už ji týden ignoruje, nezvedá ji telefon a na zprávy odpovídá jedním slovem. Usmíří se, nebo se Jakub rozhodne, že to s Karlou skončí? To se dozvíte v pátečním díle.

Alice zjistí, že není těhotná, to ale nebude největší zklamání

Alice má v posledních dnech dobrou náladu. Po „nehodě“ s prasknutou ochranou se cítí jinak, dokonce na těhotenském testu uvidí slabou druhou čárku, která by mohla znamenat jiný stav. U gynekoložky ale zjistí, že těhotná není. Následující den navrhne Bedřichovi, že by se chtěla dál pokoušet otěhotnět.Prostě jsem si říkala, že bychom tomu mohli jít víc naproti. Dát tomu větší šanci. Co?“ zeptá se Alice. Jakmile ale zjistí, že Bedřich se pokoušet o dítě zkrátka nechce a že to, co se stalo, nebylo plánované, ale byla to zkrátka nehoda, zeptá se Alice na rovinu Bedřicha: „A kdybych byla těhotná?“

„Tak to už by se nedalo nic dělat,“ odpoví Bedřich. „Tak to už by se nedalo nic dělat? Takže pak by si to dítě se mnou prostě měl. Dobře, takže jestli to dobře chápu, tak pokud chci s tebou dítě, musím čekat na další nehodu nebo ti udělat do šprcky díru. Super, tak to ti teda pěkně děkuju,“ vytočí se Alice a odejde.

Druhý den se Alice Bedřicha na rovinu zeptá, proč s Jindrou dítě chtěl a s ní ho nechce. Jak Bedřich odpoví, se dozvíte v pátečním díle.

Lumír opět zažije šok

Zdroj: TV Nova
Jaruška doslova přileze za Lumírem.
Zdroj: TV Nova

Lumír nedokáže dostat Kateřinu z hlavy, a tak se opatrně pokouší získat její srdce. To, co se ale stane v pátek, Lumírovi rozhodně do karet hrát nebude. Když je v hospodě a povídá si s Kateřinou, z ničeho nic přijde Jaruška a dá mu pusu se slovy: „Lumíre, mně to všechno došlo. Já jsem si uvědomila, že jsem tě neměla tak rychle odmítnout. Víš, že jsem pochopila, že po mně toužíš, a to dokonce tak, že jsi lhal svý rodině. Jsi takovej citlivej, to je tak sladký, Lumíre, tak jsem si řekla, že bych ti měla dát ještě jednu šanci. Takže kdy půjdeme na rande? Co třeba zítra?“ vybalí na něj Jaruška. Kateřina jen zírá, Lumír těžko hledá slova. Jak na to Lumír nakonec zareaguje, se dozvíte v pátek.

Mastný se rozhodne, že nastoupí do vězení

Šimon se pochlubí Jirkovi s videem, který sám natočil. Jenže Jirka na něm uvidí Radka Mastného, který podle všeho žádnými zdravotními problémy očividně netrpí. Jirka si sedne v hospodě ke stolu k Mastnému a oznámí mu, že má důkaz, že se vyhýbá nástupu trestu a že je rozhodnutý ho použít.Měl byste jednat na rovinu. Jestli máte důkaz, měl byste ho ukázat,“ řekne Mastný.  „Možná vám to přijde divný, ale s vámi jednám na rovinu, jinak by ten důkaz byl už na patřičných místech,“ odpoví Herman.

Radek se nejprve pohádá s Gábinou, ale nakonec se přece jen rozhodne, že stáhne žádost o odklad a nastoupí do vězení, protože si uvědomí, že do toho nechce zatahovat Šimona. Oznámí to Gábině i Šimonovi, který má z dědečkovo rozhodnutí upřímnou radost. Co řekne dědovi? To se dozvíte ve středečním díle.

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...