Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Tento týden v Ulici: Vanda ztropí Luďkovi příšernou scénu kvůli Blance, Lumír bude žehlit trapas a Dominika bude moralizovat nevěrnou Karlu

V Ulici bude i tento týden veselo. Luděk, Vanda a Blanka se sejdou u jednoho stolu a dětinská Vanda bude opět na facku. Smolař Lumír bude žehlit pondělní trapas, a dokonce bude mít důvod k žárlivosti. Gábina bude čelit silným nevolnostem, oporou jí bude především Jirka, který chce stát po jejím boku, ať se děje cokoliv. Dominika si podá Karlu, která i nadále pokračuje v utajované nevěře. Co přesně jí řekne?

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Emočně nevyrovnaná Vanda bude perlit

Kristýna má důvod ke slavení. Nejenže udělala maturitu, rovnou uspěla i při přijímacích zkouškách na vysokou škol. Blanka se tedy rozhodne udělat rodinnou oslavu společně s Luďkem, aby nebyla věčně za tu problematickou vedle rádoby pohodového Luďka, který pořád opakuje dětem, jak se strašně snaží zakopat válečnou sekeru. Luděk dorazí na oslavu s kyticemi, jednu dá Kristýně a druhou Blance. Nepřítomnost Vandy omluví s tím, že má moc práce. Vanda nakonec přece jen dorazí a objedná si jen víno. Po dvou sklenkách vína začíná být napitá a začne se chovat arogantně i vůči své mámě. Pak pronese s velkou dávkou ironie na celý stůl: Stejně je to hezký, když rodina drží pohromadě. Nakonec se všechno urovná, věci běžej dál tak, jak byly.“

Luděk usoudí, že je na čase se rozloučit a odejít. Venku se snaží Vandě všechno vysvětlit. „Ne, mně je to jasný. Stmelujete rodinku. Evžen odjel ,takže teď se snažíte zbavit mě a máte krásnej novej začátek. Velkej návrat, ale víš co, já ti přeju s Blankou hodně štěstí,“ řekne vytočená Vanda, kterou Luděk na oslavu nepozval. Vanda si druhý den přijde postěžovat Amálce, přičemž Luděk napíše Vandě, aby se sešli. Jak dopadne jejich schůzka? Usmíří se, nebo to bude znamenat definitivní konec? Uvidíte ve středečním díle.

A zase ten smolař Lumír!

Lumír měl v pondělí z ostudy kabát, když byl přistižen Ingrid a Lexíkem, jak se vášnivě muchluje na gauči s Kateřinou. Když se Lexík zeptal svého táty, co s Kateřinou dělají, Lumír se vymluvil, že nacvičují první pomoc na drozdy. Ingrid se musela držet zuby nehty, aby nevybuchla smíchy. Zato Kateřině do smíchu vůbec nebylo. Zapnula si halenku a raději odešla domů. (více ZDE)

Druhý den (v úterý) Lexík požádá tátu, aby mu první pomoc ukázal na plyšovém medvědovi. Jenže děti jsou chytřejší než rodiče, a tak obratem Lexík pronese, že na Kateřině ležel. Následně Lumír přijde za Kateřinou do hospody, kde ji najde u stolu s pohledným mužem, jak popíjí víno a vedou veselou konverzaci. Počká tedy, až bude sama, aby se jí mohl za způsobený trapas, který Kateřině nebyl příjemný, omluvit. Přijme Kateřina jeho omluvu? Budou dál vesele tokat? To se dozvíte v úterním díle.

Gábina si sahá na dno svých sil

Gábina podstoupila v pondělí první ozařování. Cítila se hodně pod psa, ale domů jít nechtěla, aby ji v takovém stavu neviděl Šimon. Veronika ji proto odvedla do salonu a společně s Jitkou Gábinu společně opečovávaly. Šimon nakonec dorazil do salonu, protože mu Gábina nebrala telefon. Skrýt silnou nevolnost před synem se Gábině nepodařilo, složila se mu totiž přímo k nohám. (více ZDE)

V současnosti se Gábina potácí mezi stavy úplného zoufalství a srdceryvným pláčem. Je unavená, přesto nemůže spát. Nemůže spát, ale zároveň ani pracovat. A teď ještě musí čelit vyčerpávajícímu ozařování. Naštěstí má obrovskou oporu v Jirkovi, který jí chodí nakoupit a stará se i o Šimona, se kterým se učí nebo například ho vezme na střelnici, čehož si je Gábina velmi vděčná. Kromě nemoci ji však trápí i práce. Ve svém stavu není schopná pracovat, ale chce udržet dílnu za každou cenu. Podaří se jí to?

Dominika promluví do duše Karle

Jakmile přišla na nevěru Karly její kamarádka Dominika, Karla znervózní. Sice se Dominice se vším svěří a souhlasí s názorem Dominiky, že románek musí okamžitě ukončit a Jakubovo číslo si smazat z telefonu, ale jakmile je člověk zamilovaný až po uši, těžko se jen tak něčeho vzdá. Karle to vydrželo jen několik hodin. Když se staví za Dominikou v Coolně a zeptá se jí na „tu záležitost,“ Karla odpoví: „Nic, dobrý.“ V tu chvíli jí jako na potvoru zazvoní telefon a na displeji se objeví jméno „Jakub“. Karla otočí telefon displejem dolů. Dominika se podívá na telefon, pak na Karlu a pronese: „Takže nic?“ „Hele, Domi, ono je to trochu jinak, než jsem říkala. Ten začátek byl dost podobnej tomu, co jsi tenkrát zažila, jenomže já jsem to včas neukončila a ono se to rozjelo,“ povzdechne si Karla.

Druhý den Dominika navštíví Karlu doma, aby se ujistila, že se jí to jen nezdálo. Karla pociťuje ale jen jednu výčitku – lituje toho, že jí to vůbec říkala. Dominika se naštvaná sebere a odejde do Coolny, kde nevěří svým očím. Jakub se totiž baví s Kryštofem jako největší kamarád. Když Jakub odejde, poprosí Kryštof Dominiku, aby si s Karlou promluvila ohledně jejího zdravotního stavu. Poslední dobou sotva jí.

Dominika se tedy rozhodne, že za Karlou zajde a přinese jí nějaké zdravé jídlo. Při té příležitosti se ale do Karly obuje, protože se zkrátka nemůže dívat na to, jak se její kamarádka ničí kvůli chlapovi, který to podle jejího názoru vůbec nic neřeší. „Já tomu rozumím, že to je hezkej chlap, má svý charizma, ale opravdu chceš kvůli němu přijít o rodinu, o kterou si tak dlouho bojovala?“ Jak Karla zareaguje na Dominiky výčitky, se dozvíte v pátečním díle.

Bedřich se svěří Milošovi

Miloš dorazí k Bedřichovi a řekne mu, že ho pozdravuje Jaruška. „Pro začátek dobrý, ne, teda jestli je to s Alicí definitivní,“ dodá. „Alice už má jinýho chlapa. Dan je spolu viděl na koncertě a taky si ho dala na profil na sociálních sítích, jak se spolu tulí. Asi to bude vážný,“ řekne Bedřich Milošovi. „Hele to tam třeba dala proto, aby tě trochu popostrčila, abys žárlil,“ míní Miloš. Jenže Bedřich má ve věcech jasno, a pokud má Alice jinýho chlapa, přeje jí to. Zároveň řekne Milošovi, že už řeší jinou ženskou. „Anču?“ zeptá se Miloš. Co odpoví Bedřich, se dozvíte ve středeční epizodě.  

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod. a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...