Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Tento týden v Ulici: Vydírání Dana, šokující zpráva v rodině Klímových i zásadní rozhodnutí vážně nemocné Gábiny. Co sdělí Jirkovi?

Tvůrci nekonečného seriálu Ulice si opět připravili pestrý týden, a to hned v rámci několika dějových linek. Do Ulice se po delší pauze vrací Eliška Hanušová alias Barbora Klímová, jež se v rodině Klímových postará o pořádný rozruch. Dobrák od kosti Dan Turek bude řešit ztrátu své milované kočky, čehož chtějí využít pofiderní kamarádi od Sáry. Gábina se těžko srovnává se svojí krutou diagnózou a nemá sílu ani na majora Hermana, který jí chce být oporou. Jak to hodlá vyřešit?

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Klímovi si vyslechnou nemilou zprávu

U Klímů je pořád „veselo“. Iva Klímová se neustále chová jako vyhořelá máma, která se ke svým dětem jednoduše nedokáže chovat hezky. Vytočí ji každá drobnost, nad kterou by jinak mávla rukou, jenže teď neustále vyčítá sebemenší maličkosti a ani relax v podobě četby knihy nezabírá. Domácí pohodu naruší i příchod Báry, která se vrátila ze stáže z Belgie a chce si s rodiči promluvit. „Mně pořád vrtá hlavou, co zařizuje s Frantou,“ řekne Iva znepokojeně svému manželovi.  „To je jasný, co zařizuje. Svatbu nebo dítě,“ zasměje se Klíma.

Iva se tomu nezasměje, naopak ji popadne panický záchvat. „Určitě sem přijela kvůli gynekologovi, protože toho v Belgii nemá. A jak rychle odešla od počítače, nechce nám to říct na dálku. A přijde sem s Frantou,“ chytí se vtípku svého manžela. Bára ale přijde s jinou bombou, která absolutně vytočí právě jejího tátu. O co se konkrétně jedná, se dozvíte ve čtvrtečním díle.  

Prudič Radek Mastný se změní ve starostlivého otce

Radek Mastný neustále řešil spory s Lumírem a v poslední době i neshody s Gábinou a s majorem Hermanem, který s ní začal randit. Jakmile se ale dozvěděl o kruté diagnóze dcery Gábiny, které našli zhoubný nádor na děloze, jeho jedinou starostí je právě ona. Z mnohdy negativně naladěného prudiče se stává starostlivý otec, který je pro svoji dceru kdykoliv na blízku. Pozve ji na oběd, přiveze jí večeři, povídá si s ní otevřeně o nemoci i případném zmražení vajíček. Navíc má i velmi úzký vztah s vnukem Šimonem, kterému řekne, aby byl své mámě oporou.

Ukončí Gábina randění s Hermanem?

Gábina a Jirka Herman začali mít k sobě blízko v ten nejnevhodnější čas. Stojí proti nim rodiče i její zdravotní stav. Od doby, co se Gábina dozvěděla, že má rakovinu, není ve své kůži. Když jí Jirka nabídne společný výlet na Bezděz s přespáním, Gábina se netváří nadšeně. „Jirko, promiň. Já si strašně vážím toho, co pro mě děláš, a je mi s tebou moc hezky, ale tohle nejde. Mám strašně moc práce, za pár dní se vrátí Šimon, pak mě čeká ta operace a já vůbec nevím, co bude dál. Nemám na to kapacitu. Potřebuju bejt sama,“ řekne Jirkovi. „Ale já si na tebe nedělám žádný nároky. Jenom ti nabízím chvíli, jak z toho všeho vypadnout,“ odpoví Jirka. „Ale já už nemám energii na to budovat vztah,“ řekne Gábina. Jak jejich otevřená konverzace o jejich vztahu dopadne, se dozvíte ve středečním díle.

Danovi se ztratí milovaná kočka Angie

Danovi se ztratí milovaná kočka Angelina alias Angie, a tak se rozhodne vytvořit inzerát s finanční odměnou za její nález. „Danovi se ozval vyděrač,“ řekne Sára při odchodu z bistra, kde je Miloš, Bedřich a Anička. „Ten, co má Angie. Včera mi napsal, že jestli ji chci vidět živou, musím zaplatit deset tisíc,“ řekne jim Dan. „Hele, to bude nějakej ubožák. Já doufám, že mu ty peníze nedáš,“ reaguje Miloš.

Dan by mu ty peníze byl ochotný dát, jenže pofiderní vyděrač nechce předání z ruky do ruky. „Chce, abychom ty peníze dali do krabice od pizzy a dali je na místo, který on určí,“ vysvětlí Dan. Bedřichovi a Milošovi se to celé nezdá, proto se rozhodnou, že na vyděrače vymyslí past. Už z předešlých dílů diváci ví, že za zprávami skutečně stojí uličníci Ričí a Fógl. Jak vše nakonec dopadne, se dozvíte ve středečním dílu.  

Lumír nadále bude předstírat novou známost

Lumír si dal rande s cizí ženou, protože nechtěl být pozadu vůči Ingrid, které randění s novými muži nedělá problém. Jenže Jaruška, ona Lumírova údajně osudová žena, která měla být obětí jeho plánu na předstírání úžasného randění, pošle Lumíra i s celým jeho plánem k vodě, aniž by tušila, jak to ve skutečnosti je. Lumír však i nadále předstírá, že je všechno na dobré cestě a že spolu stráví noc. S jakou ženou nakonec stráví příjemný večer, se dozvíte v pátečním díle. Možná budete překvapeni.

Karla bude nadále nevěrná Kryštofovi

Minulý týden jsme vás informovali o tom, že se Karla v pátečním díle vyspí s Jakubem. Místo výčitek se s ním Karla v pondělí vyspí znovu. Karlu ale vytočí fakt, že se Jakub poté chystá jít s Kryštofem na pivo. „Jdu na pivo s tvým manželem, takže se akorát vystřídáte u dětí,“ oznámí Jakub Karle, která jen nevěřícně zírá. „Tobě jako přijde normální tady po tom všemi mezi námi jít s Kryštofem na pivo? To není asi úplně vhodný, ne? Zruš to! Nechápeš, jak mi je?“ pustí se do Jakuba, který se ale rozhodne, že na pivo s Kryštofem zkrátka půjde. Od té doby se Karla chová odměřeně, a navíc s Kryštofem v pátek stráví romantický večer se vším všudy. Co bude dál, se dozvíme až v následujícím týdnu.

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...