Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Tento týden v Ulici: Výsměch, hádky i vztahové zvraty. Kdo dostane kopačky, a kdo se dá naopak dohromady?

Tvůrci nekonečného seriálu Ulice si opět připravili zajímavý děj, a to hned v několika domácnostech. Aničku čeká týden plný trápení, domů totiž dorazí Šimon, který pro ni má nemilé překvapení. Nepříjemnosti čekají také na Magdu, která už nedokáže dál skrývat své city k Prokopovi. Štěstí se naopak usměje na Gábinu a svým způsobem také na Blanku. Ta totiž zjistí, že Evžen Vandu odmítl.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Blanka a Evžen se vysmějí Vandě

V pátečním článku jsme vás informovali o Vandě, která se dnes večer pokusí svést Evžena v sexy spodním prádle. (více zde) To jí ovšem nevyjde, Evžen ji definitivně odmítne, a tak se zostuzená Vanda rozhodne utéct, jenže si při tom neuvědomí, že je polonahá a nemá klíče od svého bytu, a tak se vydá k Blance. „Má sadistický sklony. Ponížil mě a teď se mi směje. Nechal mě zajít až na samej kraj,“ řekne s pláčem Vanda a vysvětlí Blance, co se stalo. „Vyhodil mě a řekl tak něco hroznýho, že jsem musela utýct. A nejhorší je, že klíče od garsonky zůstaly v tom mým županu,“ brečí dál Vanda.

Blanka se rozhodne, že zajde k Peškovým a požádá Evžena o Vandin župan. Když dojde řeč na kotlety v remosce, začnou se oba smát. „Nesmíme se smát,“ řekne Blanka, přičemž oba vybuchnou smíchy. To ale uvidí Vanda. „Jste odporní. S vámi jsem skončila,“ řekne rázně Vanda. Následující den si postěžuje Luďkovi, se kterým si ještě nedávno nemohla přijít na jméno. Co ji na to Luděk řekne, se dozvíte ve středečním díle.

Anička se dozví nepříjemnou zprávu

Anička září štěstím. Konečně se jí alespoň na pár dní vrátí z Londýna milovaný Šimon. Nechá se dokonce od Sáry namalovat, aby jí to slušelo. Když se ale sejdou u ní doma a začnou si povídat, úsměv z tváře jí zmizí hodně rychle. Šimon Aničce totiž oznámí, že si v Londýně našel někoho jiného a že se přijel rozloučit. „Je to čerstvý, pár týdnů. Já se ti moc omlouvám, ale to víš, dlouho jsme se neviděli, tak se to stalo. Promiň,“ řekne. O koho se konkrétně jedná, se dozvíte ve středečním díle.

Nevěrná Karla si prostě nedá říct

Nešťastná Karla se svěří Gábině se svým románkem s Jakubem. I přesto, že jí Gábina poradí, aby to s Jakubem okamžitě ukončila, Karla nedokáže svoji slabost pro Jakuba potlačit a znovu s ním skončí v posteli. Karlo, Karlo, až tohle praskne…

Gábina se vrátí k Jirkovi a svěří se mu se svými problémy

I přesto, že Gábina Jirkovi řekla, že nemá na budování vztahu kapacitu, nedokáže se smířit s tím, že je mezi nimi konec. Stejně to má i Jirka, který chodí do práce jako tělo bez duše. Otěže tedy převezme Karla, ze které se stane dohazovačka. Oba pozve na kávu a pak se „nenápadně“ vypaří, aby si Gábina mohla s Jirkou promluvit o samotě. Jirka ale musí po chvilce odejít do práce, a tak mu Gábina nabídne, ať se za ní zastaví.

Jirka se staví za Gábinou v ten samý den večer, ta se mu svěří s tím, že uvažuje o odebrání vajíček, se čímž Jirka souhlasí. Svěří se mu i s problémy v práci, přičemž na ní dolehnou emoce a rozbrečí se. Poprosí Jirku, aby odešel, že chce zůstat sama. Jirka sice odejde, ale nakonec se vrátí, stráví u ní noc a zůstane i na snídani. Když se vrátí Šimon od dědy a babi, řekne Šimonovi, že s Jirkou chodí a že si můžou všichni dát snídani společně. Šimon je s tím v pohodě, a ještě se s Jirkou podívá na matiku. Konečně je u Gábiny opět důvod k radosti.

Magda si bude muset vybrat mezi Mirkem a Prokopem

Zatímco Mirek se nadšeně vrhá do svatebních příprav a snaží se mít všechno perfektně vymazlené do puntíku, Magda svatbu téměř vůbec neřeší. Důvod je prostý – nedokáže přestat myslet na Prokopa, ke kterému stále chová silné city, a proto mu o svatbě raději nic neříká. Jenže Mirek se rád svému kamarádovi pochlubí, co všechno plánují a při té příležitosti se zmíní i o tom, že Magdu čeká pracovní pohovor na jiné škole, což Prokop nemůže překousnout. „Proč prostě nemůžeš přijít a říct: Prokope, budu se vdávat na pláži nebo budu přestupovat na jinou školu, co je na tom tak těžkýho?“ vyčte Prokop Magdě.

„Není ti to jasný? Ty jsi fakt tak zabedněnej. Protože mi na tobě záleží. Protože nemůžu žít s Mirkem a potkávat tě tady v práci,“ rozbrečí se Magda. „Já to asi potřeboval slyšet od tebe,“ odpoví Prokop a obejme ji. Je tedy jasné, že Magda si musí vybrat mezi ním a Mirkem. Koho byste přáli Magdě vy?

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...