Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Ulice: Alice a Bedřich se rozejdou! Kdo komu dá kopačky a z jakého důvodu?

Ve vztahu Bedřicha a Alice panuje již delší dobu napětí. Alice chce dítě, Bedřich po něm naopak vůbec netouží. Olej do ohně přidá i Anička, ke které má Bedřich stále velmi blízko a svěřuje se jí se vším. Poslední kapkou bude původně romantický víkend, který však nakonec skončí hlídáním Lady.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Po nepovedeném víkendu bude mít Alice nehodu na motorce: „Prostě jsem nezvládla zatáčku a v podstatě jsem doklouzala do pangejtu. Mašina mě naštěstí netrefila, takže jsem měla kliku,“ řekne Alice, která přijde domů v noci s modřinami a odřeninami. Dál se bavit o ničem nechce, protože je bez nálady a unavená.

„Uvidíme ráno, jak ti bude,“ řekne Bedřich s tím, že ji případně vezme k doktorovi. „Řekla bych, že nic moc, ale to bohužel nesouvisí s mašinou,“ odpoví Alice a odejde spát. Ráno Bedřich oznámí Alici, že motorku naberou s kluky do dodávky. Alice pomoc nechce, ale nakonec souhlasí.

Během odpoledne si Bedřich zavolá s Františkem ohledně rodinné sešlosti. Alice sedí u stolu a poslouchá celý telefonát, po němž řekne zcela klidným a vyrovnaným hlasem: „Motorka se asi spraví, ale to mezi námi už asi ne. Já se chci rozejít.”

Zdroj: TV Nova
Vypadá ta na konec velké lásky mezi Bedřichem a Alicí.
Zdroj: TV Nova

„Víš, když jsi teď mluvil s Frantou, mně najednou došlo, že já nikdy nebudu v tvým životě číslo jedna. Já vím, že mě máš rád, ale z našeho romantickýho výletu naposled se stalo reálně hlídání Lady. Já ti to nevyčítám, ty si prostě nemůžeš pomoct. Mě už to nebaví. Ty jsi mi prostě nikdy opravdu nedal přednost,“ řekne Alice od srdce a Bedřich se její monolog snaží přerušit. Marně.

„Já bych to jinak asi nedořekla. Já to potřebuju říct, já už takhle prostě nechci žít, já už nemůžu. Já nechci být sobecká, já chápu, že tě potřebují i ostatní. Lada, Jindra, Franta, Ema, Miloš, Anča, která je podle mě stejně nejdůležitější ženská v tvým životě, i když s ní momentálně nespíš. Nebo aspoň doufám, ale to není podstatný. Já jsem asi naivně doufala, že třeba časem… jednou se na to první místo dostanu, ale já už tomu nevěřím,” řekne upřímně Alice.

„Alice, já tě miluju, opravdu,” reaguje Bedřich.

„Ale dítě se mnou mít nechceš. Já ti to nevyčítám, já to jen konstantuju, ale bohužel si prostě myslím, že kdybys mě miloval, tak bys se mnou do toho šel. Tohle neokecáš, promiň, a já sama před sebou už taky ne,” má jasno Alice.

Bude to znamenat definitivní konec mezi Bedřichem a Alicí? Možná se jedná o první náznak návratu Bedřicha k Aničce…

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Vrabci na střeše si o tom štěbetali už dlouho, ale ani jeden z nich vztah zatím oficiálně nepotvrdil. Po zhlédnutí 11. epizody reality show...