Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Ulice: Dojemné loučení Blanky s Evženem. Jak stráví poslední společný večer a co zkomplikuje jeho odlet do Austrálie?

Evženův odlet do Austrálie se nezadržitelně blíží, je proto na čase, aby se s ním Blanka rozloučila. Blanka vymyslí společný program v podobě večeře a opery v autokině. Nakonec spolu skončí zaseknutí v automyčce, kde se zastavili cestou z nákupu. Jak celý večer dopadne a co bude následovat druhý den?

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Evžen má v úterý večer odlétat do Austrálie, a tak se s ním Blanka chce rozloučit a zároveň mu poděkovat za vše, co pro ni dělal. Když se chystá jet nakoupit pár věcí na připravovanou večeři, potká Evžena, který nakonec vyrazí na nákupy společně s ní, aby nemusel jezdit sem a tam.

Cestou z nákupu se staví ještě v automyčce. Mezitím, co se auto myje, povídají si Blanka a Evžen v autě o vízu a pobytu v Austrálii. Celý rozhovor probíhá poněkud humornou formou, protože se Evžen cítí v automyčce nekomfortně, a tak se Blanka snaží udržet konverzaci za každou cenu. Navíc během mytí auta nastane porucha, a tak místo pěti minut stráví v autě delší dobu, takže Blanka ví, že už nestihne uvařit Evženovi večeři.

Následně se v zaseknuté myčce začnou opět bavit o jeho pobytu v Austrálii. „Jak dlouho tam teda zůstaneš? Čtyři roky je docela dlouhá doba,“ povzdechne si Blanka. Evžen ale neví, jak dlouho tam pobude, odhaduje rok a půl, nanejvýš dva. „Nebo taky po měsíci uteču,“ řekne s nadsázkou Evžen. „Ty neutečeš,“ odpoví Blanka.

Řeč přijde také na Luďka s Vandou, kterým se společně vysmějí. „Oni jsou takoví dva Voldemorti,“ prohlásí s úsměvem se Blanka. „Tihle dva si budou vyhovovat,“ přidá se Evžen.

Po vysvobození z automyčky si dají párek v rohlíku jako večeři a vydají se do autokina. Večer Evžen doprovodí Blanku domů, dají si na pohodu společnou cigaretu, ale jakmile vejdou na chodbu, napětí mezi nimi by se dalo krájet. Evžen nabídne Blance, že pokud by se přece jen rozhodla přestěhovat, může jít na jeho domek. „Dobře. To je od tebe hezký, tak kdyby náhodou, tak ti napíšu. Přece budeme v kontaktu, ne?“ řekne Blanka. „Jasně,“ odpoví Blanka a popřeje Evženovi šťastný let. „Měj se tam hezky, jo..“ řekne se slzami v očích. „Ty se taky měj moc hezky,“ usměje se Evžen a obejme ji.

Druhý den Evžen ale zjistí, že ztratil peněženku se všemi doklady, a proto celý zoufalý zajde za Blankou. Najde ji, nebo nakonec přece jen neodletí? To se dozvíte v úterním díle.

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod. a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...