Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Ulice: Gábina půjde na operaci. Oporou jí bude Jirka, dojde ale k nečekaným komplikacím

Po zdrcující diagnóze musí Gábina podstoupit náročnou operaci, po které nebude mít stále vyhráno. Co doktoři zjistí na operačním sále? Největší oporou Gábiny je její rodina, a především Jirka Herman, který Gábinu pravidelně navštěvuje v nemocnici. To se ale nelíbí Mastnému, jenž bude vyvolávat konflikty i v těchto těžkých momentech.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Poté, co lékaři objevili Gábině na děloze zhoubný nádor, musí Gábina podstoupit další operaci. Do nemocnice ji doprovodí Jirka Herman, který Gabriele poprvé vyzná své city. „Nejsem si jistej, jestli jsem ti to někdy řekl, ale mám tě hrozně rád,“ řekne Gábině při odchodu.

Starostlivý Jirka se za Gábinou zastaví i těsně před odchodem na operační sál. Ta ho poprosí, aby se postaral o to, aby její rodiče a Šimon za ní nechodili po probuzení z narkózy. Nechci, aby mě Šimon viděl takhle mimo. Máma bude určitě hysterčit a nemám energii na to ji tady uklidňovat,“ vysvětlí Gábina.

Operace trvala dlouho a bohužel ukázala, že má Gábina v těle poměrně velký zhoubný nádor, protože podcenila preventivní prohlídky. Navíc jí při operaci byly odebrány i obě tříselné uzliny, které byly poslány na histologii. Není tedy jasné, zda se nádorové buňky nerozšířily dál, a musí se tak počkat na výsledky.

Zdroj: TV Nova
Gábina stále nemá vyhráno. Jirka se ji snaží maximálně podporovat.
Zdroj: TV Nova

Situaci nezlepší ani Radek Mastný, který v nemocnici začne křičet na lékaře a vyhrožovat mu, že přijde o licenci, protože podle něj nemá právo jeho dceři jen tak něco odebrat bez jejího souhlasu. Vyjede i na Jirku, který mu s klidem řekne, ať se začne chovat slušně, nebo bude muset vytáhnout paragrafy, které porušuje. Když ani to nepomůže, Herman požádá Mastného, aby odešel, pokud nechce, aby skončil na služebně, nebo ho vyvedla ochranka. Mastný se nakonec sebere a odejde.

Následující den se Jirka vypraví na oddělení JIP za Gábinou, která se pomalu probouzí z celkové anestezie. Jakmile se dostane do úplného vědomí, dozví se od doktora průběh celé operace i komplikace, které při ní nastaly. Jak na nepříjemnou zprávu zareaguje? Co jí na to řekne Jirka? To se dozvíte ve středeční epizodě.

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: Autorský text, TV Nova

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...