Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Ulice: Karla se řítí do průšvihu. Kdo ji přistihne při líbačce s Jakubem?

Karla stále tají před Kryštofem svůj vztah s Jakubem. Její city jsou ale natolik silné, že se jí postupně situace začne vymykat z rukou. A brzy dojde k momentu, kterému se snažila vyhnout. Její vztah s Jakubem odhalí další člověk z jejího nejbližšího okolí. Kdo Karlu a Jakuba nachytá tentokrát?

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Jakub si dělá s Karlou, co chce

Karla je jako smyslů zbavená. I nadále vesele toká s Jakubem, který s ní manipuluje, jak se mu zlíbí, a snaží se jí dostat tam, kam chce. Tentokrát si pro ni vymyslí překvapení jako záminku, aby ji viděl. Telefonem ji naláká do krámku se slovy, že jí tam nechal něco k vyzvednutí a že nemá otálet. Karla natolik podléhá pokušení, že dokonce nechá malého Kustíka samotného doma a spěchá naproti do kavárny, kde čeká Jakub.

Karla stačí jen tak tak dorazit domů, protože Kustík se s velkým křikem snaží dostat z ohrádky. Karla ho rychle popadne, aby zabránila jeho pádu. V tom jí dovnitř ohrádky vypadnou klíče od jejich hnízdečka lásky, které jí dal Jakub v kavárně. To bylo totiž to zmíněné překvapení.

Druhý den Jakub přepadne Karlu u ní doma a navrhne jí, že by ji chtěl pomoct s učením s Vojtou. Karla ale řekne, že jí nepřemluví, protože by si Vojta mohl něčeho všimnout, což nechce riskovat. Rozloučí se s ním zamilovaným polibkem u vchodových dveří. Jak málo stačí k průšvihu. Všechno z dálky totiž sledovala kamarádka Dominika, která zrovna šla Karlu navštívit a již nějakou dobu má podezření, že má Karla pro Jakuba slabost.

Když se jí následně zeptá na Jakuba, Karla mlží. Dominika se naštve a rozhodne se, že raději půjde domů. „Já jsem vás viděla. Chápu, že o tom nechceš mluvit, ale nemusíš mi lhát. Čau,“ řekne Karle při odchodu.

Karla se Dominice přizná

Druhý den se Karla sejde s Dominikou v Coolně. „Sama víš, že se člověk může dostat do takový situace i bez partnerský krize,“ hájí své chování Karla. Dominika v minulosti měla také slabost pro jiného muže, což jí Karla neustála vyčítala a odsuzovala ji za to. Teď se role obrátily. Karla se Dominice svěří a řekne jí celou pravdu. „Smaž ho a zablokuj,“ řekne Dominika Karle. „Asi máš pravdu,“ řekne Karla a Jakubovo číslo si smaže. „Neboj, to bude dobrý,“ uklidňuje ji Dominika.

Dobré to nebude. Když je Karla doma s Kryštofem, zavolá jí Jakub. Karla si v tu chvíli neuvědomí, že to je on, a tak předstírá, že jí někdo volá z pojišťovny ohledně pojištění domácnosti. Nedospělý Štěpánek se této hry na schovávanou chytí, během telefonátu Karle vyká a nezapomene ani na sexuální narážky. Kryštof celý rozhovor poslouchá. Uvěří to Karle? To se dozvíte v pátečním díle.

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod. a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...