Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Ulice: Mezi Evženem a Luďkem dojde k potyčce kvůli Blance. Co bude následovat?

Začátek týdne přinese v nekonečném seriálu Ulice pořádné drama. Vztahy mezi Evženem a Luďkem se opět vyostří poté, co vytočený Luděk zajde za Blankou a začne jí agresivně vyhrožovat. Tím velmi křehké vztahy však nekončí. Nesnesitelné dusno bude také mezi Blankou a Vandou, která Luďkovi věří všechno, co jí napovídá. Luděk je samozřejmě chudáček, a tak ho Vanda bude bránit zuby nehty.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Mezi Luďkem a Vandou je opět všechno zalité sluncem. Když se Luděk celý natěšený chystá za Vandou domů, aby si s ní užil milostné chvilky v novém sexy prádle, které jí koupil, potká se s Marií, kterou provokativně pozdraví: „Dobrý den, maminko!“

Luděk Marii vyprovokuje natolik, že mu Marie řekne, aby si na ni dal pozor, protože moc dobře ví, co Blance udělal. Měla tě udat za to znásilnění, ty zmetku! Nešla na policajty jen kvůli dětem, aby se nedozvěděly, jakej je jejich tatínek parchant,“ nebere si servítky. „Drž se od Blanky dál, nebo si mě nepřej,“ dodá důrazně.

Luděk, celý vytočený, se okamžitě vydá za Blankou. Zvoní jako zběsilý, a když Blanka otevře dveře, vylítne na ni, že jí předvede, jak vypadá znásilnění. Luděk ovšem netuší, že je u Blanky Evžen, který ho vyrazí z bytu takovou silou, že Luděk spadne a hlavou narazí do dveří sousedů.

„Vando, Vando,“ začne Luděk hystericky křičet, protože mu celá situace hraje perfektně do karet . Vanda okamžitě přiběhne a zařve na Blanku s Evženem: „Vy jste vážně šílenci!“

Následný den ráno přijde Evžen k Blance. Ta mu řekne, že měl ve všem pravdu, že Luděk s ní manipuloval. „Říkal jsi mi to od začátku a já to nechtěla slyšet,“ bude si Blanka sypat popel na hlavu. Evžen se jí snaží povzbudit a podpořit.

Mezitím Luděk s Vandou řeší u kávy poranění hlavy, které si způsobil při potyčce s Evženem. Luděk nahlásil Evžena na policii za fyzické napadení. Vanda Luďkovi řekne, že měl podat trestní oznámení na Blanku za odpornou pomluvu. „Chápeš to? Já jsem nějakej násilník nebo co proboha?“ zeptá se Luděk nechápavě Vandy.  „Ne, jsi citlivej a něžnej,“ má jasno Vanda.

Když vyjde Blanka z domu, narazí na Luďka s Vandou. Ta na ni začne řvát přes celou Ulici: „Co ty seš vůbec za člověka, ty a ten tvůj. Všichni by se to měli dozvědět, jak lžeš!“ běsní Vanda jako pominutá. Luděk ji uklidní, Blanka se raději nevyjadřuje.

Vanda se následně sejde se svojí mámou a Marií a oznámí jim, že Evžen zmlátil Luďka a Blanka mu pomáhala. Luděk, chudák, musel na pohotovost. Já jsem tam s ním byla, má pohmožděnou ruku a zranění na hlavě. Krevní výron,“ lituje Vanda svého pana dokonalého. „Šel si s ní v naprostým klidu jenom něco vysvětlit. Ona totiž o něm rozhlašuje, že ji sexuálně napadnul. Lže, protože se mu chce pomstít,“ pokračuje Vanda. Jak na to zareaguje Marie, která zná pravdu? To se dozvíte v úterní epizodě.

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Vrabci na střeše si o tom štěbetali už dlouho, ale ani jeden z nich vztah zatím oficiálně nepotvrdil. Po zhlédnutí 11. epizody reality show...