Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Ulice: Mirek zruší svatbu s Magdou. Jak tuto skutečnost přijme Magda a co vymyslí Prokop?

Magda prožívá muka kvůli svatbě s Mirkem, která stále visí v otazníku. Od té doby, co od ní Mirek odešel, stále doufá, že se objeví u ní v bytě. Naděje na šťastný konec ovšem definitivně pohřbí Otík, který zjistí, že svatba na horské chatě byla zrušena. Jaká bude Magdina reakce? Jak se k tomu postaví Prokop, který má o Magdu starost?

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Mirkova máma má poslat svatební koláčky na ochutnávku. Ve čtvrtek koláčky stále nedorazily. Při diskuzi v kabinetu s Otíkem se Otík rozhodne zavolat na horskou chatu, aby zjistil, zda někdo nezrušil termín svatby. „Kdybych byl Mirek, tak první, co zruším, je tohle,“ řekne a zavolá tam.

Otík zjistí, že 18. června mají volno, tudíž Mirek svatbu skutečně zrušil. Ve stejnou chvíli vtrhne do kabinetu ředitelka, která přinese Magdě svatební závoj. „Potřebuješ na svatbu něco půjčeného,“ řekne Irena. Magda si sice závoj zkusí, ale pak požádá Irenu, aby se posadila, že jí musí něco říct. Magda přizná Ireně, že žádná veselka nebude, pravý důvod zrušení si nechá pro sebe.

„Vy dva se přece nemůžete rozejít. To jsou jenom nervy před velkou životní událostí,“ ujišťuje Irena Magdu. „To nejsou. Nechal mi klíče od bytu ve schránce, zablokoval si mý číslo v telefonu, nechce se mnou mluvit, nechce si mě vzít a nechce se mnou mít nic společnýho,“ povzdychne si Magda.

Magda si doma uvědomí, že Mirek u ní doma nenechal žádnou osobní věc, ke které by měl vztah. „Třeba se sem nikdy nenastěhoval a nechal si zadní vrátka,“ sdělí Magda Otíkovi, který ji po práci přijde navštívit. „Vždyť si tě chtěl vzít,“ odpoví Otík. A co když ne? Já jsem s Prokopem vůbec nic neměla a jasně jsem řekla, že chci být s Mirkem. A on to nechtěl slyšet. A odešel. Prostě využil příležitost, jak se z toho vykroutit, nebýt za hajzla. Tyhle věci jsou pro něj nic.“ Jak na to zareaguje Otík? To se dozvíte ve čtvrtečním díle.

Prokopa druhý den napadne, že by se měla Magda každý den zabavit, aby nemusela tolik myslet na své trápení. „Když byl táta na dně, vymyslel jsem mu seznam úkolů, který musel splnit, ať se mu to líbilo nebo ne,“ vysvětlí svůj nápad. „Rozepíšeme ti to na 14 dnů a každý den dvě aktivity, co? Ať se nenudíš,“ navrhne Magdě. Magdě se to zdá být jako dobrý plán. Zafunguje Prokopův nápad natolik, že Magda nakonec skončí Prokopovi v náruči?

Aby toho nebylo málo, Magdu v pátek navštíví Mirkova maminka i se svatebními koláčky. Co všechno Mirkova máma ví a co si jen domýšlí? Co jí Magda přizná? A jak to Mirkova máma vezme? Vše se dozvíte v páteční epizodě.

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...