Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Ulice: Nevěra Karly, hádka mezi Vandou a Blankou i autonehoda Adama. Co je její skutečnou příčinou?

Nekonečný seriál Ulice bude opět nabitý zajímavými dějovými linkami. Karla už nedokáže dál skrývat svoji slabost pro Jakuba. Napětí roste také mezi Magdou a Prokopem, Mirek si navíc pro ně připraví další zatěžkávací zkoušku. Zamilovaná Vanda si neustále jede to svoje a přivlastňuje si Evžena i přesto, že realita je zcela odlišná. Jaké nesmysly vyčte Blance? Co po jejich hádce bude následovat?

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

Vanda se pustí do Blanky

Blanka si už nějakou dobu myslí, že Evžen chodí s Vandou, která naivně žije v představách, že horoskopy přece nelžou. Poté, co dá Evžen Vandě jasně najevo, že o žádný vztah s ní nestojí, zajde za Blankou a pustí se do ní, že jí stojí v cestě ke štěstí. Když jí přinese boomerang a Blanka jí nabídne kávu, řekne uraženě: „Vyhrálas to, tak si můžeš dovolit bejt milá.“ Blanka nechápe, o čem Vanda mluví, což Vandu vytočí ještě víc. „Ty se tváříš, jako by se nic nestalo. to je neuvěřitelný. Přebrat kamarádce kluka, se kterým je šťastná, to dělají holky na základce, víš,“ řekne Vanda. „Já jsem ti přebrala kluka?“ zeptá se nechápavě Blanka. „No, ano. Využila si toho, že jste s Evženem chodili, a tím pádem víš, jak na něj.“ Jak bude výměna názorů pokračovat, se dozvíte ve čtvrtek.

Karla definitivně podlehne Jakubovi

Kdy Karla skončí v posteli s Jakubem, byla spíš jen otázka času. Mezi nimi to totiž již delší dobu pěkně jiskřilo. Jakub využije setkání s Karlou v Coolně a naláká ji do svého ateliéru, kde se Karle definitivně podlomí kolena. Navíc si pro ni Jakub připravil překvapení. Jak na něj zareaguje? Odpověď na tuto otázku bude znát v pátečním díle.  

Lumír si vymyslí povedené rande s Jaruškou

Lumírovi vadí, že se Ingrid začala motat kolem jiných mužů, proto se rozhodl, že také vyrazí na rande skrze seznamku, které se ale příliš nepovede. „Nakecal jsem Ingrid, že to byla bomba, že jsme si strašně padli do oka,“ svěřil se Lumír Pavlovi. „Nechtěl jsem být za totálního losera, což sice jsem, ale to snad Ingrid vědět nemusí,“ vysvětlil své lhaní Pavlovi. Během dne ale přizná Ingrid, že to s tím ohňostrojem malinko přehnal. Bude hledat dál?

Adamovi se začnou věci vymykat z rukou

Blanka si začíná všímat, že Adam začíná být závislý na energetických nápojích a začíná být roztěkaný. Ve středu se málem opaří a ve čtvrtek ráno objeví Blanka plechovky od energetických drinku: „Můžeš mi to nějak vysvětlit?“ zeptá se Blank. „Dva energeťáky, no a co? Nedělej z toho aféru. Navíc bez dopingu se medicína vystudovat nedá,“ odpoví nervózní Adam, který před Blankou tají, že bere i prášky, které mu kdysi potají předepsal Luděk.

Během již zmíněné hádky mezi Blankou a Vandou zavolá a Blance oznámí, že měl autonehodu, při níž si narazil ruku. „Jsem hotovej, táta mě zabije, auto je na sra*ku. Policajt jasně říkal, že je to totálka,“ povzdechne si Adam. „Jdi si lehnout, snaž se usnout,“ snaží se Blanka uklidnit Adama. Když se Adam probere, svěří se Blance, že je mu zle. „Mám strašný strach, jsem to všechno po*ral a bude to ještě hoří,“ řekne celý vyklepaný. „Přinesu Ti něco na uklidnění,“ reaguje Blanka. „Ne, já už nic z toho nechci“ odpoví Adam. Co skutečně bere za léky, budete vědět po shlédnutí čtvrtečního dílu.

Dojde na další románek mezi Prokopem a Magdou?

Kromě Karly a Jakuba vzrůstá vztahové napětí také mezi Magdou a Prokopem. Od chvíle, kdy jí Prokop prozradil své city, je mezi nimi opět něco víc. Vzájemně se přitahují, i když Magda se tomu brání zuby nehty kvůli Mirkovi. A právě Mirek jí to ještě více stíží, když požádá Prokopa o jednu velmi zásadní věc. O co konkrétně, se dozvíte v pátečním díle.

Sára začíná bojovat se svojí temnou minulostí

Sáře se do života vrátila hrozba z minulosti v podobě Ričiho a Fógla, kumpánů z bývalé party, kteří ji neustále otravují. Mají ji v hrsti a hodlají si vybrat dluh za mlčenlivost. Tím Sáře způsobí nepříjemné komplikace nejen v bistru, ale také doma.

Gábina se dozví, že má rakovinu

Již v pátek jsme vás informovali, že Gábině se obrátí život vzhůru nohama. Stačí k tomu jeden jediný telefonát z nemocnice, během kterého se dozví, že má nádor na děloze. Více informací najdete ZDE.

Zdroj: TV Nova, Lifee.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...