Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Ulice: S kým Magda skončí v posteli? Bude to Prokop, nebo Mirek?

Zdá se, že ze zapeklitého milostného trojúhelníku se konečně vyklube šťastná dvojice. Po boku kterého muže Magda nakonec najde opravdové štěstí? Vrátí se naštvaný Mirek zpět za Magdou, s níž si všechno vysvětlí, nebo Magda opět skončí v náruči starostlivého Prokopa?

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

Magda je z nejhoršího venku. Na každý den si podle myšlenky Prokopa snaží najít nějakou aktivitu, která jí pomáhá v překonání emocionální bolesti. Dobrou terapií jsou pro ni i ranní šachy s profesorem Kalinou, se kterým si Magda díky svému trápení vytvořila nejen dobré kolegiální, ale i přátelské vztahy.

Ublížený Mirek se stále neobjevuje a nepřišel si ani pro zbytek svých věcí, které podle Magdiných slov vlastně ani nepotřebuje, takže je možné, že po celou dobu myslel na zadní vrátka. O to víc se Mirek Magdě vytrácí z myšlenek.

Navíc ne nadarmo se říká, že sejde z očí, sejde z mysli a že čas zahojí všechny rány. Zatímco přítomnost Mirka je v nedohlednu, Prokop se Magdě snaží být neustále nablízku. Tato dvojice, která v minulosti zažívala divoký románek jako na horské dráze, se tak bude opět sbližovat víc a víc.

K bodu zvratu se začne schylovat v pondělí. Prokop bude problémy s kotníkem, který si s velkou pravděpodobností vyvrkl. Zajde tedy za Magdou s prosbou, jestli nemá stahovací obinadlo. Ta mu raději nabídne ortézu a pozve ho dál. Magdu naopak začne trápit bolest zad, a tak se Prokop Magdě nabídne, že ji namasíruje. Společně si pak dají pizzu a podívají se na film.

V úterý se Prokop opět staví za Magdou, aby jí vrátil ortézu. Magda mu otevře pouze v ručníku, protože zrovna vylezla se sprchy a chystá se s Tomášem do kina. „Mně se moc nikam nechce, pořád mě někam tahá,“ řekne Magda. Když se k Prokopovi otočí zády, Prokop ji chytne za ramena a začne ji masírovat. „Ještě to bolí?“ zeptá se koketně Magdy. „No, trochu.. Já jsem z toho taková unavená.. A…,“ otočí se k Prokopovi a začne se s ním vášnivě líbat.

Magda místo v kině s Tomášem skončí s Prokopem v posteli! A jako úlet to rozhodně vypadat nebude…  Řeknou o svém vztahu svému blízkému okolí, nebo to budou opět tajit? To se dozvíte v dalších epizodách.  

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...