Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

V Ulici se objeví Tomáš Ujfaluši: Koho si zahraje a co říká na herecký výkon své dcery, která v seriálu ztvárňuje roli Žofky?

Občas se v seriálu Ulice objeví vzácný host. Stejně tak tomu bude i nyní. Tvůrci seriálu obsadili do jedné menší role bývalého profesionálního fotbalistu Tomáše Ujfalušiho. Jak si užil natáčení? Zároveň není tajemstvím, že v nekonečném seriálu hraje jeho dcera Kateřina, na kterou je bývalý český reprezentant náležitě pyšný.

Zdroj: Se souhlasem Tomáše Ujfalušiho
Zdroj: Se souhlasem Tomáše Ujfalušiho

Výkony Tomáše Ujfalušiho mohli milovníci fotbalu pravidelně sledovat na fotbalovém hřišti, kde se cítil jako ryba ve vodě. Bývalý fotbalový obránce však nyní čelil úplně nové výzvě – postavil se před televizní kamery! A jak se zdá, i v tomto směru si přišel na své. „Bylo to sice krátké, ale užil jsem si to. Poznal jsem lidi, kteří se kolem toho pohybují, bylo to velmi nabíjející a pěkné,“ prozradil nám Ujfaluši.

Tomáš Ujfaluši si zahraje v Ulici po boku Martiny Randové (Kateřina), kterou přijede navštívit z Moravy jako vinař Broňa Vaclík. Když společně sedí u stolu s lahví dobrého vína, vyruší je Václav Svoboda (Lumír), kterého přítomnost pohledného muže znejistí. Bude mít Lumír skutečně důvod k žárlivosti, nebo se bude jednat o pracovní schůzku? To se dozvíte v úterní epizodě.

I přesto, že se jedná o malou epizodní roli, Ujfaluši ji zvládl na jedničkou a dalším hereckým příležitostem by se v budoucnosti rozhodně nebránil. „Doufám, že poznají mé herecké vlohy a role se budou jenom rozrůstat. Bylo to úžasný,“ netajil sportovec své nadšení z nové zkušenosti.

V Ulici hraje jeho dcera Kateřina

V nekonečném seriálu se objevuje také jeho talentovaná dcera Kateřina, kterou diváci znají jako spolužačku Anežky Klímové Žofii. „Jsem z ní nadšený,“ prohlásil na závěr hrdý otec. Jeho dcera, kterou má společně s bývalou modelkou Kateřinou Ujfaluši, je nejen nadaná herečka, ale také zpěvačka. Katka navíc jako by svému tatínkovi z oka vypadla. Posuďte sami.

Kateřina Ujfaluši ml. také zazářila v několika muzikálech. Na svou největší roli ale mladičká kráska ještě čeká.

Zdroj: Autorský text, Extra.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...