Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Vánoce na sociálních sítích: Které české osobnosti strhly Instagram?

Štědrý večer je za námi a ani letos se neobešel bez vánočních příspěvků na sociálních sítích. Svoji vánoční pohodu sdíleli na Instagramu tisíce Čechů včetně nejsledovanějších českých osobností ze světa showbyznysu a sportu. Někteří z nich zvolili tradiční vánoční přání, jiní šli originálnější cestou, a někdo dokonce přiznal rozchod. Všechny příspěvky mají ale jedno společné – minimálně 20 tisíc lajků!

Zdroj: ČTK
Zdroj: ČTK

Ewa Farna

Nová zlatá slavice Ewa Farna pojala své vánoční přání originálně. Přes mobilní aplikaci Tik Tok nahrála video, jak zpívá a tančí na známou vánoční hitovku All I Want for Christmas Is You od zpěvačky Mariah Carey. Potěšila svým úžasným hlasem, ale zároveň i pobavila svými rozdováděnými gesty, což se projevilo i na počtu lajků, který přesáhl hranici 42 tisíc.

Monika Bagárová

Monika Bagárová slavila Štědrý večer společně se svojí rozkošnou dcerou Ruminkou a ostatními členy rodiny, zápasník Machmud Muradov ovšem chyběl. O den později zpěvačka na svých sociálních sítích oznámila jejich rozchod se slovy, že teď na chvíli zmizí z internetového světa a bude se plně věnovat sobě a své dcerce Rumince, která je pro ni smysl jejího života. Upřímné vyjádření Bagárové nasbíralo za jediný den přes 140 tisíc lajků a 3 tisíce komentářů, v nichž jí lidé vyjadřují obrovskou podporu a pochopení.

Nikol Leitgeb

Herečka a hvězda show 3v1 Nikol Leitgeb využívá své sociální sítě k dobrým skutkům i ke sdílení problémů, které se týkají rodičovství. Myslim na všechny mámy a táty, který zejtra nebudou se svýma dětma, protože ty budou s tím druhým rodičem,“ napsala ke svému netradičními vánočnímu příspěvku Nikol Leitgeb, dříve Štíbrová. „Tohle není asi úplně veselý téma, ale tuším, že zhruba každej třetí z vás na Vánoce řeší, jak to udělat, aby si děti užily svátky u obou rodičů a nebyly z toho třeba nějak otrávený, vyčerpaný, zmatený,“ pokračovala. Její příspěvek získal přes 61 tisíc lajků, ale hlavně spustil lavinu komentářů – aktuálně jich je přes 1000! Pokud i vy doma řešíte podobný problém, doporučujeme vám vidět tento příspěvek.

Lucie Bílá

Populární česká zpěvačka Lucie Bílá oslavila Vánoce společně se svým partnerem Radkem Filipim. Na sociálních sítích sdílela společnou fotografii u vánočního stolu, která nasbírala přes 20 tisíc lajků. „Co jiného vám ze srdce přát, než zdraví, lásku a milované lidi blízko sebe…,“ popřála všem dvacetinásobná zlatá slavice, která pro své fanoušky chystá i sváteční koncerty ve svém Divadle Lucie Bílé.

Tomáš Klus

Český zpěvák Tomáš Klus sdílel na svém instagramovém účtu originální vánoční fotografii, kde drží všechny členy rodiny. „Přeji nám všem krásné Vánoce. Je zřejmé, že uneseme všechno, držíme-li pohromadě! Mír a pokoj v pokojích i mimoNě vinšují TaTaJaAaJ,“ popřál všem a přidal hashtag #stromzivota, který vystihuje celkovou myšlenku příspěvku, jenž získal více než 23 tisíc srdíček.

Jirka Král

Známý český youtuber Jirka Král sdílel na svém Instagramu fotografii u vánočního stromku, kde je společně se svojí přítelkyní a psem Špagetkou, kterého si pořídili z psího útulku. Oblíbený youtuber a podnikatel získal přes 64 tisíc lajků. Jirka Král pobavil své fanoušky i ve svých instastories, kde jejich psí mazlíček dostal od Ježíška hračku v podobě kabelky Louis Vuitton. „První LV kabelka,“ komentoval youtuber se smíchem video, na němž má pes kolem krku plyšovou kabelku.

Charlotte Ella Gottová

Dcera hudební legendy Karla Gotta Charlotte Ella Gottová se po delší pauze vrátila na Instagram, a to ve velkém stylu. Na svém profilu sdílela fotografii z Paříže a všem popřála krásné Vánoce. Samotný příspěvek získal téměř 25 tisíc lajků, komentáře ale nechala vypnuté.

Přes oficiální profil Karel Gott Agency popřála krásné svátky také Ivana Gottová, jež nezapomněla zmínit svého zesnulého manžela. „Chci se s vámi podělit o fotku Karla ze Štědrého večera 2018, našich posledních společných Vánoc. U štědrovečerní večeře jsme nikdy nezapomněli zavzpomínat na naše drahé, kteří s námi u stolu už nemohou sedět. A ani dnes tomu nebude jinak… Krásné Vánoce!“ popřála Ivana.

Tomáš Souček

Vánoce v Londýně slavil s rodinou český fotbalový reprezentant Tomáš Souček, kterého již dnes odpoledne čeká zápas v anglické Premier League. Vzhledem k tomu, že ho sledují jak fotbaloví nadšenci z Česka, tak fanoušci West Hamu United, napsal své přání v anglickém i českém jazyce. Jeho vánoční fotografii olajkovalo přes 21 tisíc lidí.

Karolína Plíšková

Česká tenisová jednička Karolína Plíšková slavila Vánoce společně se svým manželem Michalem Hrdličkou a zlomenou vřetenní kostí, která ji znemožňuje účast na únorovém Australian Open. I přesto vypadá tenistka spokojeně a Vánoce si užívá se vším všudy. Její vánoční příspěvek olajkovalo více než 22 tisíc lidí.

Karlos Vémola

Přes 21 tisíc lajků viděl na svém vánočním příspěvku také MMA zápasník Karlos Vémola, jenž nedávno přivítal na svět syna Rockyho. „Tak už u vás byl ježíšek? Ještě jednou požehnané vánoční svátky vám všem a mějte se hlavně ráda,“ napsal Vémola k fotce, na níž hrdě drží obě děti, které má se svojí partnerkou Lelou.

Tak co, dali jste některému z těchto příspěvků také lajk?

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...