Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Witowská se obula do debaty na TV Nova: Po deseti minutách jsem si říkala: „Pískej konec.“

Známá novinářka a moderátorka Světlana Witowská v minulosti moderovala prezidentské diskuse. V roce 2018 úspěšně vedla debatu mezi prezidentskými kandidáty Jiřím Drahošem a Milošem Zemanem. Ocenili ji nejen oba pánové, ale i odborníci a široká veřejnost. Proto si může dovolit veřejně kritizovat televizní debaty letošních prezidentských voleb.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Světlana Witowská veřejně pochválila debatu na CNN Prima NEWS, kterou z velké části vedla moderátorka Terezie Tománková. „Terezie Tománková byla výborná (právě jsem se dodívala na záznam debaty v CNN Prima NEWS, Petr Suchoň spolehlivý parťák. Nebýt publika a mít možnost, dám Tereze 1*,“ napsala Witowská na Twitteru.

Bývalá stálice České televize naopak nenechala nit suchou na Reyi Korantengovi, který vedl prezidentské debaty na TV Nova. Během debaty na Nově jsem si udělala názor hlavně na TV Nova,“ těmito slovy komentovala zkušená moderátorka první debatu, jež u široké veřejnosti sklidila ostrou kritiku.

Čtvrteční debatu ovšem také veřejně zkritizovala. „K debatě na TV Nova – po deseti minutách jsem si říkala: „Pískej konec,“ nebrala si servítky. Svými slovy rozpoutala diskuzi plnou rozporuplných reakcí.

„Ano, velké špatné. Už první duel naznačoval, že volba moderátora nebyla šťastná. Nechápu, proč do druhého nedali někoho kompetentního. No, a otázky… Česko hledá premiéra,“ reagovala na tweet Irena Marešová. „Dramaturgie tohoto pořadu velmi špatná. Některé otázky úplně zbytečné.Vypadalo to, jako by dali Babišovi dopředu notičky,“ míní Tomáš Bohata.

„Nesouhlasím. Debata byla klidná a nesla se v příjemném duchu, Rey také výborný,“ oponoval Witowské Josef Murcek. „Proč konkrétně? Nebyla dost konfliktní? Mně přišla zatím nejvěcnější a konečně se člověk něco dozvěděl,“ přidal se Tomáš Maršálek.

A jak se debata líbila vám? Napište nám svůj názor do komentáře.

Zdroj: Twitter, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...