Connect with us

Zadejte svůj dotaz

Společnost

Zažila peklo. Teď jedenáctiletá Slovenka promluvila o děsivém mučení kamarády

Celým Slovenskem otřásl případ mimořádně brutální šikany mezi dětmi. Začátkem roku parta kamarádů v Miloslavově opila, zbila a vysvlékla jedenáctiletou Andreu. Na sociálních sítích se navíc objevilo video zaznamenávající tento hrůzný incident. Nyní dívka poprvé promluvila o otřesném zážitku a spolu s matkou přiblížily, co se v osudný večer stalo.

Zdroj: Shutterstock
Zdroj: Shutterstock

„Šly jsme s kamarádkou Natálií do Miloslavova a s ostatními jsme se potkali na hřišti. Odtud jsme šli rovnou do družstva. A tam se to všechno stalo,“ popsala dívka pro web Pluska.sk momenty, které si pamatuje. Andrea byla v Miloslavově vůbec poprvé. Do opuštěného areálu ji měli ostatní nalákat se slovy, že tam běžně chodí, a dokonce přespávají.

Zábava se proměnila v hrůzostrašnou noční můru

Skupina, která si říká „Ghetto z Miloslavova“, pochází ze širokého okolí. Zprvu se měla mládež dobře bavit – povídali si, někteří popíjeli alkohol a všechno se zdálo být v pořádku. „Pak jsem zakopla o kofolu, načež mě Ela chytila a začali mi do krku lít vodku,“ popsala dívka poslední momenty, na které is pamatuje. Alkohol měla pít poprvé v životě.

Opít svou oběť však teenagerům nestačilo. Uštědřili jí několik ran a pak ji vysvlékli. Vše si navíc natáčeli na mobil a během celého incidentu jí sprostě nadávali. Když už celá situace zašla až příliš daleko, jedna z dívek se zalekla a zavolala záchranku, která Andreu převezla do nemocnice. „Předtím se ještě domluvili, co poví. Chtěli se tvářit, že ji v takto zuboženém stavu už našli,“ doplnila maminka otřesené dívky. Celému případu slovenská policie věnuje speciální pozornost.

Zradili ji vlastní kamarádi

Nejvíce šokující je však fakt, že Andrea celou skupinu neviděla poprvé. Mělo se jednat o její kamarády, nevyjímaje údajnou hlavní aktérku celého incidentu, šestnáctiletou Elu. „Na ni se Andrejka dokonce těšila nejvíce, protože si myslela, že jsou blízké kamarádky,“ uvedla maminka Katka, jež si o celém incidentu myslí své. „Dostaly se k nám informace, že byl tento útok naplánovaný. Měli si mezi sebou psát, ať ji odvedou tam a tam,“ dodala.

Zdroj: Shutterstock
Parta kamarádů způsobila dívce celoživotní trauma.
Zdroj: Shutterstock

Osudná neděle přitom začala úplně obyčejně. S Andreou se předem doma dohodli, že se vrátí vlakem. Když pro ni však na nádraží přišli, zjistili, že do vlaku nenasedla. „Nemohli jsme ji najít, poté nám zavolala policie,“ vzpomínala na chvíle hrůzy matka. Když za dcerou jeli do bratislavské nemocnice, mysleli si, že se s kamarády opila a podle toho se k ní také chovali. Jenže chvíli poté se k Andrejčinu bratranci dostalo hrůzné video, kde byla Andrea vysvlečená, opilá a bitá.

Rodina propadla velkému zděšení a zoufalství, když zjistili, že se na internetu rychlostí blesku šíří ponižující záběry jejich dcery. „Mělo to na ni samozřejmě velký dopad,“ přiznala matka. Momentálně se dívce daří už lépe, přesto museli rodiče vyhledat pomoc psychologa. „Nemyslím, že mi to nějak pomohlo. Preferuji sport,“ prohlásila ale Andrea, která se začala věnovat boxu. Údajně o tomto sportu uvažovala už před nepříjemným incidentem, matka jí ho však povolila až nyní. Chtěla ji pomoci, aby se cítila lépe.

Dívce se už daří lépe. Přesto stále nechodí ven

Se svou situací se dívka naštěstí nemusí vypořádávat sama. „Nejvíce při mně stojí máma, ale i kamarádi mi moc pomohli,“ prozradila Andrea. I přes to, že se už cítí lépe, stále nechodí ani do školy, ani ven. Doma jí však dělá často společnost její bratranec, který je pro ni jako starší bratr.

Absolutně nikdo se rodině do dnešního dne neomluvil, a to dokonce ani když se všichni spolu setkali na policii. „Ela tam ještě seděla a pouštěla ​​si nahlas něco z telefonu. Musel ji upozornit policista, aby si uvědomila, kde je vlastně.“ Momentálně jim už jen zbývá čekat, co vyšetří policie.

Zdroj: Pluska.sk, CNN Prima News

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...