Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Sport

Biatlonistka Davidová na svém Instagramu poodhaluje zákulisí olympiády. Některé její příspěvky vás zaručeně pobaví!

Česká biatlonistka Markéta Davidová, které nikdo neřekne jinak než Makule, před několika dny odletěla do Pekingu společně s dalšími českými olympioniky. Už na letišti v Praze začala na svém instagramovém profilu sdílet různé fotky a videa, kde fanouškům ukazovala nejen zajímavé, ale i vtipné momenty z cesty do daleké Číny. Co nás konkrétně pobavilo nejvíce?

Zdroj: Český olympijský tým/ČOV
Zdroj: Český olympijský tým/ČOV

Jedna z českých medailových nadějí na zimních olympijských hrách v Pekingu je známá tím, že je věčně úsměvavá a energická. Její dobrá nálada a smysl pro humor se odráží i v příspěvcích, které sdílí na svém instagramovém účtu, kde má již přes sto tisíc fanoušků.

V posledních dnech Markéta pobavila své sledující svými stories z cesty do Číny. Na nejsrandovnějších příbězích se objevuje český biatlonista Michal Krčmář, se kterým si Davidová očividně padla do noty.

Další povedený příběh je objednávka přes plexisklo, kdy si sportovci objednávali jídlo přes telefonát či video call prostřednictvím svých členů v týmu, kteří stáli na druhé straně plexiskla.

Zdroj: ČTK
Markéta Davidová na začátku sezóny zvítězila ve vytrvalostním závodu na 15 km.
Zdroj: ČTK

A když jsme u toho jídla, nesmíme zapomenout zmínit i večeři, při níž sportovci vypadají spíš jako pracovníci na přepážce call centra. Pobavilo nás i vtipné selfie s fyzioterapeutem českého biatlonového týmu Romanem Karpiskem a s hastagem #safetyfirst.

Ne vždy je to zábava

I přesto, že se biatlonová mistryně světa snaží být dobře naladěná a předávat svoji pozitivní energii i na své sledující, v krátkém dokumentu jednoho ze svých sponzorů promluvila také o zlých dnech, které i jí občas neminou. Aneb každý příběh má dvě mince – jedna z nich je radost, medaile a euforie, druhá obsahuje fyzickou i psychickou dřinu, tlak z vnějšího okolí na výsledky a pocit samoty.

„Každý s něčím bojuje, jenom někdo s tím bojuje ještě před dalšími lidmi, kteří mají pocit, že sport děláme pro ně. Dávají nám sežrat, že koukali na závod a my jsme špatně závodili, z čehož oni mají blbý den. Já z toho mám taky blbý den, když blbě závodím,“ říká ve videu pětadvacetiletá biatlonistka.

V dokumentu vzpomíná i na zisk zlaté mediale z vytrvalostního závodu na Mistrovství světa 2021 v Pokljuce. „Pro mě byl největší zážitek, když hrála česká hymna na mistrovství světa. To jsem si uvědomila: Wow, to je super pocit. Chtěla bych ho zažít ještě někdy znovu,“ má jasno.

Třeba se to povede za pár dní v Pekingu. Budeme držet palce a zároveň doufáme, že nám kromě radosti u televizních obrazovek přinese i další zábavné i zajímavé příspěvky na svém Instagramu. Jen tak dál, Makule!

Zdroj: iDnes.cz, Instagram

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...