Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Sport

Čeští sportovci, kteří v poslední době přivítali na svět potomka. Kdo se pochlubil fotografií s miminkem?

Těmto českým profesionálním sportovcům se daří nejen v kariérním, ale i v soukromém životě. V nedávné době totiž oznámili veřejnosti radostnou novinu – narodil se jim syn! O kterých sportovcích je konkrétně řeč?

Zdroj: ČTK
Zdroj: ČTK

Adam Ondra

Známý český sportovní lezec Adam Ondra včera ohlásil na svých sociálních sítích radostnou novinu. Jeho manželka Iva mu porodila syna Huga, a Ondra se tak stal poprvé tatínkem. „Ahoj, jmenuji se Hugo a chci se vám všem ukázat. Jsem hodný chlapeček, neboť jsem nechal taťku dozávodit o víkendu v Praze a hned jak dojel domů, začal jsem pomalu lézt ven na tento nádherný svět. Teď si jdu znovu schrupnout,” napsal k fotce novorozeného Huga.

Pyšný tatínek svým příspěvkem narážel i na to, že ještě o víkendu závodil na Evropském poháru v boulderingu, který se konal v Praze. A Ondra celý podnik dokonce ovládl. Gratulujeme dvojnásobně!

Michal Krčmář

Biatlonista Michal Krčmář společně s partnerkou Romanou po konci sezony přivítali na svět prvorozeného syna, který dostal jméno Viktor. „Viktor Krčmář. 3,94 kg. 52 cm. 15:35,” informoval biatlonista o narození svého syna fanoušky na sociálních sítích. „Tohle je moje nejcennější medaile,” napsal ke zprávě o tom, jak se čerstvě narozený chlapeček jmenuje a kolik váží a měří. Medailista z olympijských her i mistrovství světa tak mohl oslavit i krásný soukromý úspěch. 

Tomáš Verner

Bývalý krasobruslař Tomáš Verner se na konci dubna mohl podruhé radovat ze syna, kterého na svět přivedla jeho manželka Tammy. Radostnou novinu, kterou doplnil o krásný snímek, oznámil Tomáš na svém instagramovém profilu.

„Náš malý uzlíček radosti. Moje úžasná žena Tammy přivedla na svět našeho druhého syna Tima (Timothyho) Vernera. Jsem navždy vděčný za náš druhý zázrak lásky,” napsal na svém Instagramu desetinásobný Mistr republiky v krasobruslení. Přidal i fotografii manželky z porodního sálu, jak drží jejich malého drobečka poprvé v náruči.

Manželé spolu vychovávají již syna Tomáše, který se narodil v září 2020. Roli otce si podle svých slov Verner náležitě užívá. Dokonce se serveru eXtra.cz svěřil, že své manželce pomáhá se vším a nebojí se ani s přebalováním.„ Mám o dvanáct let mladší sestru, takže už jsem si tyhle rodičovské úkoly vyzkoušel a naučil, když jsem byl malý kluk. Takže i koupání, krmení, ukládání do postýlky, čtení pohádek. Nic mi zkrátka není cizí a dělám to rád,” řekl Verner v minulosti pro zmíněný web.

Petr Mareš

Dvojnásobným otcem se včera stal také český fotbalista Petr Mareš, který hraje za lotyšský klub RK RFS a mezi lety 2016 a 2017 odehrál také tři zápasy v dresu české reprezentace. S manželkou Ninou přivítali na svět syna Mattea. Společně již vychovávají tříletou dceru Lili.

Všem zmíněným sportovcům gratulujeme!

Zdroje dat:
Frekvence1.cz, Extra.cz, TN.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Vrabci na střeše si o tom štěbetali už dlouho, ale ani jeden z nich vztah zatím oficiálně nepotvrdil. Po zhlédnutí 11. epizody reality show...