Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Fotbal

Bývalý reprezentant Hloušek létá v pořádném průšvihu! Žádá o insolvenci, hráči Sparty dluží přes 7 milionů

Adam Hloušek čelí obrovským problémům. Bývalý český reprezentant oficiálně dluží přes jednadvacet milionů korun, reálně se však bude jednat o vetší částku. Na hřišti se naposledy objevil 14. září loňského roku, od té doby je oficiálně zraněný. Trenér Zlína Pavel Vrba na pozápasové tiskové konferenci o víkendu přiznal, že ani neví, kde jeho svěřenec je.

Zdroj: Oficiální účet FC Trinity Zlín
Zdroj: Oficiální účet FC Trinity Zlín

„Já ani nevím, kde je Hloušek. Jestli na marodce, nebo v Brazílii na pláži. Viděl jsem ho na začátku a pak se ztratil. Od té doby ho někdo hledá. A já to nejsem. Touto cestou ho pozdravuju,“ řekl Pavel Vrba na tiskové konferenci po zápase se Spartou.

Deník Sport nyní jako první přišel s informací, že 34letý obránce podal insolvenční návrh a že dluží přes 20 milionů korun. Největší dluh má u hráče Sparty Ondřeje Čelůstky, který po něm žádá přes 7,5 milionu korun. Druhou nejvyšší položkou v seznamu je dluh finskému fotbalistovi Kasperu Hämäläinenovi, od kterého si během působení ve Varšavě půjčil 224 tisíc eur (5,3 milionu korun). 

Na seznamu figurují i další fotbalisté, například hráč Bohemians Tomáš Necid, kterému dluží 332 tisíc korun. Brankář plzeňské Viktorie Ondřej Staněk žádá 90 tisíc korun, hráč Slovácka Ondřej Mihálík pro změnu 185 tisíc korun.

Mezi věřiteli figurují také bankovní a nebankovní společnosti. Bývalý hráč Jablonce, Slavie, Kaiserlauternu, Norimberku, Legie Varšava nebo Viktorie Plzeň si nasekal dluhy i v zahraničí. V Polsku si půjčil u bankovních institucí celkem 450 tisíc zlotých (2,2 milionu korun) a 20 tisíc eur (500 tisíc korun).

Grygera: Je to citlivá záležitost, nepříjemná hlavně pro něj

Aktuálním Hlouškovým zaměstnavatelem je klub Trinity Zlín, který podle insolvenčního návrhu Hlouškovi vyplácel do loňského září měsíční odměnu 96 800 korun. Nyní jeho výplata činí pouze 12 tisíc korun.

Generální manažer a viceprezident prvoligového FC Trinity Zdeněk Grygera pro Deník Sport uvedl, že ve Zlíně s levonohým univerzálem dál nepočítají. „Věděli jsme, že nějaké problémy má, ale se státními institucemi. O těch soukromých věcech jsme neměli zprávy,“ uvedl Grygera.

Zdroj: TN.cz, iSport

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...