Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Fotbal

Slavia si zkomplikovala boj o postup a fanoušci zuří: Strašný výkon! Ostuda!

Ještě to bude hodně náročné. Pražská Slavia si zkomplikovala cestu do skupiny Konferenční ligy, když na půdě polského Rakówu Čenstochová prohrála duel 4. předkola 1:2. Rozpačitý výkon sešívaných vytočil fanoušky, kteří se do hráčů i trenéra Jindřicha Trpišovského pěkně obuli.

Zdroj: SK Slavia Praha
Zdroj: SK Slavia Praha

Raków v souboji vicemistrů svých zemí poslal v 29. minutě do vedení Ivi López, který svojí parádní trefou nedal Aleši Mandousovi sebemenší šanci. V 60. minutě vyrovnal Tomáš Holeš, ale vzápětí rozhodl domácí Fran Tudor.

„Je to trestuhodné. Dáme gól, trochu se nakopneme a soupeře dostaneme dolu. Pak si necháme dát gól z nákopu. Já tam prohrál souboj, špatně jsme to zajistili a hráč nám jde sám na bránu, to je trestuhodné,“ uvedl zklamaný Holeš pro klubový web.

„Do odvety prohráváme. Budeme muset otevřít skóre, hrát agresivně od první minuty. Zatlačit je, držet dobře balon, aby jim došly síly a my je mohli otevřít,“ nastínil Holeš odvetu, která se hraje za týden v Edenu.

„Chceme jít dál. Musíme ukázat víc než dneska. Věřím, že v domácím prostředí budeme odvážnější a důraznější. Do zápasu půjdeme s deficitem, musíme být kvalitnější a nedělat chyby. Zmobilizujeme se, uzdravíme hráče, bude to jiný zápas,“ uvedl trenér Jindřich Trpišovský.

Slavia už v kvalifikaci přešla přes dva soupeře, když vyřadila gibraltarský tým St Joseph’s a Panathinaikos Atény. Pokud by Pražané s Rakówem vypadli, poprvé od sezony 2016/17 by v pohárech nehráli skupinu.

Fanoušci kritikou nešetřili

Výsledek je vzhledem k průběhu zápasu ještě velmi milosrdný. I přesto, že Slavii trápí široká marodka, neomlouvá to jejich slabý výkon. „Ostuda totální, náš výkon neměl nic… Měli by se všichni zamyslet nad tím, za jaký tým mají čest hrát,“ nebral si servítky jeden z naštvaných fanoušků. „Horší výkon jsem od nás hodně dlouho neviděl,“ přidal se další.

Mnozí kritizovali i taktiku hlavního trenéra Jindřicha Trpišovského. „Hoši, nezlobte se na mě, ale tohle jde za trenérem, zvolená taktika, sestava, střídání, každej zápas jiná sestava je to strašný prostě … není dobrý když se začne až moc přemýšlet,“ napsal jeden z fanoušků.„Ostuda, jestli takhle Trpišák hodlá hrát dál tak nevim nevim,“ napsal další příznivec sešívaných.

Jedno je jisté – pokud se Slavia v odvetě značně nezlepší, pohárová Evropa pro ni skončí.

Zdroj: iSport.cz, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...