Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Sport

Hokejová legenda Jaromír Jágr oslavil 51. narozeniny. Které krásky prošly jeho loží?

Jeho dresovou 68 zná každý jeho fanoušek. Ano, Jaromír Jágr s ní na zádech totiž oslavil nejeden úspěch. Rodák z Kladna, který se dostal dokonce i na led New York Rangers, oslavil už 51. narozeniny. A my zavzpomínáme, které slavné krásky po jeho boku mu pomáhaly slavit jeden úspěch za druhým.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

První opravdu velkou kráskou ze světa šoubyznysu, se kterou se Jágr pochlubil, byla první vicemiss z roku 1996 Iva Kubelková. Přestože jejich vztah nevyšel, dodnes jsou přáteli. 

Roku 1999 se Jágr zakoukal do bývalé moderátorky nováckých zpráv Nikol Lenertové, vztah ale také bohužel nevydržel. V zákulisí bulváru se tenkrát šuškávalo, že bylo prý složité vydržet nejen s Jágrem, ale také s jeho maminkou.

Pak si Jagr našel pravý opak křehké Nikol, do jeho života totiž vstoupila dračice. Ano, byla jí zelenooká fame fatale Andrea Verešová. Postupně se scházeli a rozcházeli dlouhých 6 let. Aby těch krásek z Televizních novin nebylo málo, tak se Jágr roku 2004 na chvilku zapletl i s blondýnkou s nezapomenutelným úsměvem Luckou Borhyovou. Ani tenhle krátký románek neslavil svůj happyend.

Zdroj: Nextfoto
Jaromír Jágr se současnou partnerkou Dominikou
Zdroj: Nextfoto

Nadějně to ale vypadalo s krásnou Inou Puhajkovou, která v Jágrově náručí strávila dlouhých 6 let. Ani tahle křehotinka ale nedoprovodila slavného světového hokejistu k oltáři. Několik let také zdobila Jágrovo rámě mladičká Veronika Kopřivová. I s bývalou tanečnicí u tyče mu u ale vztah vydržel jen několik let.

Poslední, která si získala Jágrovo srdce, je o dvacet let mladší Dominika. Ta se ukazuje po jeho boku od roku 2020 a navenek vypadá, že jsou spolu opravdu šťastní. Dotáhne snad takhle krásna konečně Jágra k oltáři?

Zdroj: Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...