Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Hokej

Jaromír Jágr zpět v NHL? Realita nebo jen zbožné přání

V posledních dnech se internetem rychlostí blesku šíří informace o návratu legendárního Jaromíra Jágra do kanadsko-americké NHL. Má však tato zpráva reálné základy? 51 letý veterán, který momentálně hraje za Kladno, řeší aktuálně více manažerské povinnosti, než aby se připravoval na další sezónu.

Zdroj: Instagram - Jaromír Jágr
Zdroj: Instagram - Jaromír Jágr

Se zprávou o návratu slavné 68 do NHL přišlo několik zdrojů především na sociální síti X (dříve Twitter). A má se jednat o návrat na místo, kde to všechno začalo. Smlouvu pro Jágra údajně chystá manažer Pittsburghu Penguins.

Kyle Dubas údajně nabízí Jágrovi smlouvu na jeden rok za minimální povolený plat pro hráče NHL. Jedná se tedy o částku přibližně 775 tisíc dolarů.

Zprávu ovšem nepotvrdil žádný z renomovaných Insider ani novinářů, kteří o dění v NH informují jako první a mají většinou pravdivé informace přímo z první ruky.

Nejpravděpodobněji se tak jedná o zprávu, která nemá reálný základ a je jen zbožným přáním starší generace fanoušků Penguins, kteří by chtěli svůj idol vidět ještě jednou v akci v jejich dresu. 

Nebo ještě lépe vidět slavnou 68 pod stropem v PPG Paints Aréně. To však bude možné až po definitivním konci kariéry Jaromíra Jágra. Do té doby jsou ve hře i ty nejbláznivější přání.

zdroj: X

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...