Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Průšvihář Limberský čelí obvinění z vydírání: Na sociálních sítích sklízí výsměch. Novotný ho nazval jitrnicí, reagoval i Tvrdík

Kontroverzní fotbalista David Limberský si nedá pokoj ani ve fotbalovém důchodu. Jeho nejnovější průšvih je ovšem hodně silný kalibr. Bývalý fotbalový reprezentant a kapitán Plzně byl podle zjištění Práva ve čtvrtek společně s dalšími třemi muži zadržen policií a obviněn z vydírání. Týž den večer byl propuštěn a je vyšetřován na svobodě. Nicméně mu hrozí osm let v base!

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Policie obvinila celkem čtyři muže ve věku 37, 39, 46 a 48 let. „Všichni čtyři jsou podezřelí, že pod pohrůžkou střelné zbraně vymáhali po muži z Karlovarska čtyři miliony korun, které mu měl Limberský v minulosti poskytnout na nákup výpočetní techniky k těžbě kryptoměn,“ informovalo Právo.

Podle zdroje Práva měl Limberský na poškozeného křičet, že ho okradl a že chce zpět svoje peníze. Vzápětí další ze čtveřice obviněných požádal přítomné hosty, aby ze salonku odešli. Pak si tento muž k poškozenému údajně přisedl, vytáhl pistoli, se kterou ho nejprve udeřil do zátylku a poté mu ji přiložil k hlavě a opakovaně se ho ptal, do kdy peníze vrátí. Muže nechali odejít poté, co jim měl slíbit, že peníze vrátí do konce listopadu.

Tvrdík mu to vrátil i s úroky

Na nejnovější průšvih plzeňské legendy okamžitě reagoval také slávistický boss Jaroslav Tvrdík, který na svém Twitteru okamžitě vytáhl jarní článek, kde Limberský kritizuje chování fanoušků červenobílých a o asistentu Houšteckém píše jako o „ostudě celé Slavie.“ „Teď již máme jasno, jak vypadá kultura vyšší sociální třídy. Máme se ještě co učit,“ vysekl Limberskému ironickou poklonu.

Tvrdík zároveň reagoval na omluvu novináře Luďka Mádla, který zkrátil text v článku omylem tak, že to vyznělo, že pistoli držel právě Limberský. „David se prostě jen díval, jak jeho parťák, kterého na schůzku přivedl, přikládá někomu pistoli k hlavě. Vydíráni se zbraní. Neomlouvejte se,“ napsal Tvrdík pod Mádlovu veřejnou omluvu.

Ozvali se i Pavel Novotný a známý satirik TMBK

Na „Limbovi“ nenechal nit suchou ani starosta Řeporyjí Pavel Novotný, který je známým fanouškem Slavie. „Vždycky mě překvapí, že je ještě větší jitrnice, než jsem myslel posledně, kdy jsem si myslel, že většího debila už ze sebe neudělá. Že to nelze. Měl to těžké při porodu. Sudička bystrosti s nim vy*ebala ještě víc než každý, kterému svěří peníze,“ nebral si servítky Novotný a přidal hashtag #jitrnicenaceleacuchnalidi s polohou „Idiot“.

Na účet Limberského se baví lidé i na profilu známého satirika TMBK, který sdílel fotomontáž, jak David Limberský míří zbraní na člověka (foto ZDE). Neobjektivní novinář zase poupravil Limberského kontroverzní oslavu gólu po průšvihu s nabouraným Bentley. Místo imaginárního volantu drží Limberský pistole.

U Limberského to není poprvé, co při investování vsadil na špatného koně. Známý je případ, kdy z fotbalisty pod záminkou společného byznysu s luxusními auty vylákal přes pět milionů Čeněk Pazderka. Za to ho soud poslal za podvod na sedm let do vězení.

Třešničkou na dortu je pak již zmíněné luxusní Bentley, které jako někdejší kapitán Plzeň pod vlivem alkoholu naboural na pražském Smíchově. Z místa nehody se snažil utéct, policistům po zadržení vyhrožoval.

Zdroj: Novinky.cz, Právo, Twitter, Instagram, iSport.cz, iDnes.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...