Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Manželce trenéra Růžičky došla trpělivost s hejtry: Komentáře mažu, blokuju půl republiky. Prozradila, co jí vzal vztah se slavným hokejistou

Podobně jako v případě Jaromíra Jágra je i partnerka hokejového trenéra Vladimíra Růžičky pod ostrým drobnohledem. Nenávistné komentáře ji pronásledují prakticky od prvopočátku jejich vztahu. I proto byla Marie Růžičková až dosud na rozhovory skoupá. Teď ale promluvila, a to pěkně od plic.

zdroj: Shutterstock
zdroj: Shutterstock

Druhá manželka slavného trenéra se ocitla v nelibosti hlavně kvůli svému vzhledu i své minulosti. Bulvár už před 6 lety začal pěkně zostra, když se spolu pár ukázal u soudu, který řešil Růžičkovu údajnou zpronevěru a přijímání úplatků. „Scéna jako z úvodu pornofilmů.. Infantilní chování na chodbě, hlazení, objímání.. Vysolárkovaná chomutovská brunetka, která ještě donedávna pořádala karneval u tyče v německém strip baru, shodně s Vladimírem po kolotočářsku prsteny snad na každém prstu, umělé nehty poseté lacinými kamínky..”

Spousta lidí také nemohla přenést přes srdce fakt, že spolu pár začal randit velmi krátce po smrti Růžičkovy manželky Evy, se kterou ji často srovnávají. „Najdou se tací, co píšou, že Eva byla nějaká a co si to našel. To přece nejde. S Evou byl od 15, znali se od dítěte. Jí bylo 53, když zemřela, mě si našel ve 27 letech. Nemůžete srovnávat 27letou holku s 53letou ženou.”

Musí se krotit, aby nelítaly facky

Růžičková se netají tím, že je „ženská od rány”. „Dřív kdyby mi někdo něco řekl, tak by dostal facku a šel by. Bohužel to není nejlepší řešení. Dneska si to nemůžu dovolit, třikrát si rozmyslím, než něco udělám nebo řeknu,” prozradila na sebe manželka slavného trenéra. Nervy jí ovšem ruply v příspěvku z konce července.

„Nejsem dokonalá. Ale vždycky budu autentická,” vzkazuje svým kritikům Růžičková, kterou štve, že se pořád řeší její tetování, umělé řasy a to, že chodí na solárko. „To je přece každého věc. Mně se to líbí. Přiznávám, že je to trochu zlozvyk. Dost často mi lidé říkají, že nejsem přirozená. Ale já nechci být přirozená.” Své posty často doplňuje citáty na téma vzhled. „Všechny urážky vypovídají víc o tom, kdo je vysloví, než o mně,” stojí v tom zatím posledním, pod který jí dala like i Eva Burešová, která si s kritiky také vytrpěla své. Růžičková se s tím přestala „mazat” a vyřešila to jednoznačně. „Je mi jedno, co si kdo myslí. A budu blokovat. Mám v blokaci půlku republiky. Za sedm let vztahu jsem zažila tolik negace, co jsem snad nezažila za celý život,” řekla serveru extra.cz.

Chci pracovat, ale do Lidlu nejdu

S Vladimírem Růžičkou má pětiletou dceru Lejlu, která dostává zatím spíš klukovskou výchovu. „Ona na co sáhne, tak to jí jde, ať je to kopačák nebo basketbal.” O dalším přírůstku do rodiny momentálně spíš neuvažují. Mnohé překvapilo, že s dcerou jezdí na dovolenou sama „Vladimír nemá rád teplo a není dovolenkový typ. Prostě na dovolené nejezdí,” prozradila po nedávném návratu z Turecka. Příští rok ale chce udělat kvůli dceři výjimku.

Jinak ale o manželovi mluví v samých superlativech. „Vláďa je stará škola. Nesnáší hloupé ženy, které nemají srdce a rodinné cítění. Nenávidí ženy, které se nepostaví k plotně. Kdybych nevařila, tak by se mnou nebyl,” snaží se vyvrátit domněnky hejtrů, že doma jen „sedí na zadku s nohama na stole a jenom si chodí na vlasy a nehty.” Přesto připouští, že manželství s hokejovou legendou jí možná vzalo kamarádky. „Zůstala mi možná jedna. Nevím, jestli je to závistí. Ony viděly, jak je na mě hodný, že mi koupí tohle, zařídí tamto. Jestli si řekly, proč ona jo a já ne..”

Pozdvižení způsobila i svými nedávnými výroky o hledání práce. Růžička ji prý nechce nechat jít dělat cokoliv, podle jeho slov si zaslouží práci na úrovni. „Naskytlo se mi, že bych mohla něco rozvážet, ale nenechal mě. O to je složitější si něco najít,” prozradila vyučená cukrářka, která má ovšem o svém budoucím povolání sama jasně daná kritéria. „Než jsem jela na dovolenou, tak jsme po známých poptávali práci, ale nějakou trošku na úrovni. Nemůžu jít pracovat do Lidlu. Je to těžké, chtěla bych ale něco dělat, nechce se mi sedět doma.” Přemýšlí proto o tom, že by si otevřela svůj vlastní kosmetický salon.


Úvahy o budoucím zaměstnání vyvolaly mezi jejími kritičkami opět spoustu jedu. „Kosmetický salon? To je výborný nápad! Už vidím, jak budou ty ženské po návštěvě takového salonu vypadat. Huba jako kačer bude poznávací znamení.” Příliš přátelský tón nezvolila ani další diskutující „No to je pravda, do Lidlu ne, tam ty holky taky musí něco umět.. Chtěla by práci na úrovni, co se takhle vzdělávat, studovat, učit se jazyky, to se dá i v Chomutově.”

Zdroj:
Autorský text, Extra, CNN Prima News, Instagram Marie Růžičkové

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...