Connect with us

Zadejte svůj dotaz

Sport

Petra Kvitová se zasnoubila: Řekla ANO svému kouči Jiřímu Vaňkovi

České tenistce Petře Kvitové se aktuálně daří nejen na tenisovém kurtu, ale i v soukromí. Česká tenisová lvice se totiž bude vdávat. Její partner a trenér v jedné osobě Jiří Vaněk ji požádal o ruku a ona řekla ANO!

Zdroj: Se souhlasem Petry Kvitové
Zdroj: Se souhlasem Petry Kvitové

Dvaatřicetiletá tenistka Petra Kvitová se minulý týden blýskla na turnaji v Cincinnati, kde se probojovala až do finále. V něm sice podlehla Caroline Garciaové, nicméně i přesto na své konto získala velký počet bodů do žebříčku WTA nově se také stala nejvýše postavenou českou tenistkou.

Kdo má bystré oko, mohl si všimnout, že Petra měla na tomto turnaji na levém prsteníčku blyštivý prsten. „Hezky jste si toho všimli. Ano, je to pravda, jsem zasnoubená. Ale jinak víte, že o svém soukromí moc nemluvím,“ reagovala na dotaz Blesku Kvitová, která se v Americe chystá na blížící se US Open (startuje již v pondělí).

S pravdou ven šla aktuálně česká tenisová jednička i na svých sociálních sítích, kde se s radostnou novinkou pochlubila svým fanouškům. „Šťastná zpráva, o kterou jsme se s vámi chtěli podělit… Řekl jsem „ano“ na svém speciálním místě,“ uvedla Kvitová na Instagramu, kde přidala zamilovanou fotografii se svým partnerem.

Vaněk trénuje bývalou druhou hráčku světa od roku 2016. Chodí spolu oficiálně od loňského jara. „Mým partnerem je Jirka Vaněk. Někdy se to tak prostě vyvine. Tak dlouho nás všichni dávali dohromady, tak dlouho se nás všichni ptali, až se z nás stal pár,“ řekla Petra před rokem exkluzivně v rozhovoru pro Blesk. Během pětileté spolupráce s Vaňkem vyhrála Kvitová 10 turnajů WTA.

Tenistka už jednou zasnoubená byla, a to před sedmi lety s hokejistou Radkem Meidlem. Po půl roce se ale rozešli a ona mu prstýnek vrátila. Vaněk je rozvedený, z osmnáctiletého manželství s tenistkou Markétou Kochtovou má dva syny.

Zdroj: Autorský text, iSport.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...