Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Sport

Smutné a nedůstojné, zkritizoval Tvrdík sektor hostů v Pardubicích. O víkendu půjde fandit s fanoušky „do klece“

Souboj prvního s posledním bude mít zajímavou vložku. Pardubice totiž odehrají první zápas na novém domácím stadionu, kde přivítají aktuálně vedoucí Slavii. Pár dní před výkopem ale začíná atmosféra houstnout. Šéfovi pražského celku Jaroslavu Tvrdíkovi se krajně nelíbí tamní sektor hostů.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Předseda představenstva si postěžoval na Twitteru, kde své sledující a fanoušky Slavie pravidelně informuje. Nelíbí se mu, že příznivci jeho týmu budou muset být v sektoru, který spíše připomíná klec. „Smutné a nedůstojné,“ okomentoval Tvrdík fotku pardubického sektoru.

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. „Šílená klec… Ideální návod k tomu, jak odradit fanoušky hostů k navštívení tohoto stadionu… Proč by měl někdo něco takového podporovat zakoupením lístku?,“ zněl jeden z komentářů. „To vypadá jak nějaký pavilon v pražské ZOO, kde recyklovali už nefunkční sedačky lanovky… opravdu to tam takhle vypadá nebo je to nějakej Photoshop?“ přidal se další uživatel.

Někdo s názorem slávistického bosse příliš nesouzní. „Až se budou fanoušci hostů chovat slušně a “důstojně”, nebudou taková opatření potřeba. Uvidíme hned tuto sobotu, kdy zde bude sehrán zápas s hráči SK Slavia Praha. Zrovna fanoušci tohoto klubu mají aktuálně pověst “nejdrsnějších” ultras…,“ reagovala Jana Masinová.

Tvrdík bude fandit se skalními fanoušky

Jaroslav Tvrdík si ale stojí za svým názorem, a dokonce oznámil, že v sobotu půjde s fanoušky do kotle. „V sobotu se zúčastním zápasu Pardubice – Slavia a slavnostního otevření stadionu. Půjdu s našimi fanoušky do sektoru hostů,“ napsal o chvíli později na sociální síť, přičemž k příspěvku přidal červené a bílé srdce. Za to si vysloužil obdiv nejednoho fotbalového nadšence.

Ve večerních hodinách vyzval pardubický celek a jeho fanoušky ke spolupráci. „Zákazy, klece, těžkooděnci, to není řešení.Český fotbal potřebuje dialog a hledání řešení všech jeho stakeholderů, ke kterým patří i fanoušci. Chceme fotbal jako nejpopulárnější český sport. Máme nadstandardní spolupráci. Pojďme tu klec/pohled fans zkusit společně,“ napsal Tvrdík.

Zdroj: iSport.cz, Twitter Jaroslava Tvrdíka

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...