Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Sport

Sparta den po blamáži v Olomouci zveřejnila vysmáté video s hráči a fanoušci zuří: Raději běžte trénovat, děláte jen ostudu!

Tohle nebylo příliš šťastné načasování. Fotbalová Sparta sdílela na sociálních sítích video s vysmátými hráči, kteří podepisují dresy a míče. Nebylo by na tom nic špatného, kdyby video nespatřilo světlo světa den po ostudné porážce v Olomouci. Fanoušci jsou naštvaní a dávají to nejen hráčům, ale i PR oddělení pěkně sežrat.

Zdroj: ČTK
Zdroj: ČTK

Tenhle marketingový tah má v současnosti asi stejný efekt, jako kdybyste před rozzuřeného býka dali červený hadr. Fanoušci Sparty se sotva vzpamatovali z otřesného výkonu svých hráčů na půdě Sigmy, z kterého doslova bolely oči. Následně je udeřil do očí příspěvek, v němž vysmátí hráči Sparty podepisují dresy a míče v rámci podpisové akce.

„Po včerejším zápase je tohle dobrý kemr do obličeje všem. Hlavně těm, kteří byli na výjezdu. Klobouček před PR oddělením. Na titul jsme se vy*rali, tak prachy budou za podpisy,“ napsal vytočený fanoušek.

„Po včerejším výkonu se radši běžte zahrabat,“ vzkázal hráčům příznivec pražského celku. „Raději běžte trénovat, děláte jen ostudu,“ přidal se další. „Měli byste to dávat zadarmo za ty výkony,“ napsal další frustrovaný sparťan. „Touhle šaškárnou na sebe akorát upozorňujou. A marketing asi taky nepřemýšlí, vypustit toto video v takový okamžik,“ zareagoval jiný fanoušek.

Je sice pravda, že se takové věci vždy plánují dopředu, ale pokud nastane takový průšvih jako v nedělním zápase proti Olomouci, mělo by se silně zvážit, zda nastavený marketingový plán jednoduše nepředělat, aby se předešlo bouřlivým reakcím ze strany fanoušků. Možná by stačilo, kdyby se video přesdílelo na oficiálním facebookovém i instagramovém účtu Sparty o několik dní později. Video se totiž nejdříve objevilo na stránkách fanshopu Sparty, který má dle všeho na starosti jiné marketingové oddělení.

 „Po totální blamáži a ostudě v Olomouci vypustit ven video plný smíchu a dobrý nálady? Říkám to už dlouho, ale v tý Spartě se to musí všechno vyházet. Co tam dělá v marketingu za lidi, prostě nepochopím. Takhle nemá komunikovat evropský top klub a největší a nejúspěšnější klub naší historie,“ nebral si servítky majitel marketingové agentury Detonate, který je zároveň zarytým sparťanem.

„V poslední době přemýšlím, jestli bych nebyl přínosem pro PR oddělení ACS,“ rýpnul si jiný fanoušek.

Olej do ohně přidal i Kanga

Aby toho nebylo málo, bývalý hráč Sparty Guélor Kanga se obul do Tomáše Rosického, který Afričana v diskuzi s fanoušky označil za „debila“.

„Jestli je Kanga černý, nebo bílý, to je mi jedno, hlavní je, že to byl strašnej debil,“ prohlásil někdejší hráč Arsenalu o fotbalistovi, který svým individualistickým přístupem rozděloval i letenské fanoušky.

Kanga nyní prostřednictvím svého twitterového účtu vzkázal sportovnímu manažerovi:„Tomáši Rosický, víš, že jsem na hřišti vždy odevzdal 100 % a fanoušci s tím můžou souhlasit,“ napsal ofenzivní hráč zřejmě v reakci na slova někdejšího šéfa. „Co jsem odešel, klub nevyhrál žádnou trofej. Poslední byla, ještě když jsem hrál za Spartu,“ poukázal Kanga na vítězství letenských v MOL Cupu z roku 2020. Svůj vzkaz zakončil ostrými slovy: Byl jsi dobrý fotbalista, ale jsi opravdu špatný manažer.“

Zdroj: iSport.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...