Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Sport

Sparta opět nedokázala vyhrát. Fanoušci chtějí konec Vrby i Rosického

Fotbalisté Sparty remizovali ve 2. kole ligové nadstavbové skupiny o titul s nováčkem Hradcem Králové 1:1. Pražané nevyhráli v nejvyšší soutěži druhé z posledních tří utkání, a fanoušci tak mají opět důvod zuřit. Na sociálních sítích Sparty to dali nejen hráčům, ale především trenérovi a vedení pěkně sežrat.

Zdroj: AC Sparta Praha
Zdroj: AC Sparta Praha

Do zápasu nenastoupil Adam Hložek, který se zranil během rozcvičky. Nutno podotknout, že u Adama zatím není jasné, zda v příští sezóně bude nadále oblékat rudý dres. Jeho možného odchodu se fanoušci doslova děsí. „Absolutně netuším, co další sezonu budeme bez Hložana dělat,“ napsal jeden ze skeptických příznivců Letenských. „Bez Hložka absolutní marnost. Karabec, Pavelka absolutní vtip. Nejvtipnější na tom všem je, že nás 3x zachránil Hečis,“ napsal jeden z fanoušků, který v komentáři pochválil brankáře Milana Heču, jenž v zápase skvěle vychytal několik gólových příležitostí Hradce.

Remíza s “Votroky”? Pravděpodobně konec nadějím na titul

Pražané pod vedením trenéra Pavla Vrby neprohráli v lize na Letné ani v 25. duelu a teprve potřetí doma ztratili body. Ztráta proti nováčkovi, který v prvním kole nadstavbové části porazil mistrovskou Slavii, je však v boji o titul citelná. Šance na zisk vytoužené mistrovské trofeje je za těchto okolností minimální.

Fanoušci mají věčného čekání na titul plné zuby. Největší problém mají s Tomášem Rosickým, který je podle jejich slov ve funkci sportovního ředitele neschopný. „Máme kvalitní kádr, posily nepotřebujeme…. Rosický ven!!!,“ nebrat si servítky rozhořčený fanoušek. Rosický je nejvíce pranýřován za to, že během zimního přestupového období nepřivedl žádnou posilu i přesto, že by to Sparta zcela očividně potřebovala.

Trnem v oku je také trenér Pavel Vrba, který včera neskrýval zklamání. „Pan Vrba trénuje 14 měsíců. A výsledek? Po příchodu tvrdil, že Sparta patří do Ligy mistrů,” kritizoval výkony Sparty pod Vrbou jeden z příznivců ACS.

„Vrba a Rosický ven,“ psali fanoušci na facebooku i instagramu pražského celku. „Sparta se za období po Rosických a Vrbovi budou dávat dohromady opět x let. Tragická práce Rosických a Vrby je tragédie, co postihla Spartu. Komu se Rosičtí za tu tragédii budou zpovídat???? Fotbalu neznalému Čuprovi??? Rezignujte, na co čekáte?? Na zlaté padáky. Pomozte Spartě a rezignujte.!!! Máte vůbec nějaké svědomí, pokoru??!!, napsal na oficiálním facebookovém profilu naštvaný příznivec Letenských.

„Třetí místo je spravedlivé. Více si nezasloužíme. Titul se pros*al již nějakou dobu zpět. Je jen škoda, že se nám dvakrát naskytla možnost o něj ještě zabojovat a my se na to vys*ali! Ta kvalita v týmu prostě není a pouze výměna trenéra nic nezmůže. Pokud se neudělá ani MOL cup, tak by za mě, už jen z důvodu toho, že posun je nulový, titul v nedohlednu a hlavně odchody odchovanců, měl skončit nejen Vrba, ale hlavně i Rosa! Bohužel na to nemá. V létě je třeba posílit, ale já se obávám, že nahradit Hložka, pokud odejde, a třeba Krejčího s Hanckem, je asi absolutně nemožné,” napsal jeden z fanoušků konstruktivní kritiku, která stojí za zamyšlení.

Spartu čeká ve středu finále domácího poháru

Spartu čeká ve středu 4. května finále MOL Cupu proti Slovácku a fanoušci mají po včerejším slabém výkonu svých hráčů velké obavy. Jestli tenhle tým udělá pohár, tak to bude zázrak,” míní zklamaný fanoušek Sparty.

Už teď je jasné, že vítězství v poháru je jediná šance, jak si fanoušky alespoň na nějakou dobu udobřit. Finále MOL Cupu 2021/2022 se uskuteční ve středu 4. května 2022 v 19:00 na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti.

Zdroj: iSport.cz, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Vrabci na střeše si o tom štěbetali už dlouho, ale ani jeden z nich vztah zatím oficiálně nepotvrdil. Po zhlédnutí 11. epizody reality show...