Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Karlos Vémola schytává tvrdou kritiku: Ukázal to, jak člověk dokáže klesnout pro pár sekund slávy, píší fanoušci. Co udělal?

Patrik Kincl v hlavním zápase turnaje Oktagon 35 v Brně zdemoloval Francouze Alexe Lohorého a poprvé obhájil titul ve střední váze. Jeho zasloužené oslavy si nechtěl kazit přítomností Karlose Vémoly, se kterým si už nějakou dobu nemohou přijít na jméno. Promotér organizace Ondřej Novotný jeho přání respektoval a nepustil Karlose, který chtěl něco říci, do klece. Avšak Vémola následně klec přeskočil a Novotnému vzal mikrofon, za což sklidil negativní ohlasy nejen v hledišti, ale i na sociálních sítích.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Český bojovník od úvodu zasahoval dvojkombinací zakončenou tvrdou zadní. Lohoré působil zaskočeně, v postoji měl mít navrch. Kincl byl při chuti, na konci druhé minuty otočil garde a high kickem zasáhl protivníka. Otřesený Francouz šel po dalším úderu zadní k zemi a přestože rychle vstal, po salvě úderů od šampiona definitivně padl.

Kincl ubránil opasek, který v únoru vybojoval proti dočasnému šampionovi Samuelovi „Pirátovi“ Kryštofičovi. Další obhajoba ho čeká s největší pravděpodobností 30. prosince v pražské O2 Areně proti exšampionovi Karlosu Vémolovi, kterým si nechtěl kazit tak skvělý večer. „Nechci si kazit večer tou osobou. Dnes to není o něm, je to o mně, Alexovi a ostatních klucích,“ uvedl 33letý zápasník.

Karlos jeho přání však nerespektoval, přiřítil se do klece, aby Kinclovi pogratuloval a dle očekávání požádal o další titulovou šanci. „Se*eme na Patrika Kincla. Tohle je to, co si nepřál. Já mu gratuluji k dnešnímu vítězství. Byl to neuvěřitelný výkon, ale měl by se ten pás užít do konce roku, protože na konci roku ho budu mít zpátky. Jako že se Terminátor jmenuju,” řekl Karlos, který se místo obdivu setkal s kritikou. Zaplněná Winning Group Arena v Brně mu totiž zareagovala hlasitým bučením. „Ztrapnil sám sebe,“ komentoval celou situaci Kincl. 

Dusno bylo i následně na sociálních sítích, kde fanoušci Oktagonu kritikou na adresu 37letého kontroverzního zápasníka rozhodně nešetří. „Ať si Vémola políbí pr*el s červeným rohem,“ napsal jeden z uživatelů. „Ukázal to, jak člověk dokáže klesnout pro pár sekund slávy a zkazit tím večer vítězovi,“ přidal se další kritik.

„Ač jsem koukal jenom na televizi, bylo mi za Vémolu extrémně trapně, jsou věci, které se prostě nedělají a mohl by pochopit, že se celej svět netočí jenom kolem něj… Každopádně gratulka Patrikovi, neskutečnej výkon!“ napsal jiný fanda MMA.

Kincl v prvním měření sil v červnu 2018 na XFN 11 podlehl Vémolovi na body. Od té doby zaznamenal sedm vítězství a jedinou prohru v boji o titul polské organizace KSW proti 19. ve světovém žebříčku Robertu Soldičovi (Kincl je 64., Vémola 48., ale v polotěžké váze).

Zdroj: Ruik.cz, Šport.sk, iSport.cz, Instagram

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...