Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Sport

Tvrdík je vážně nemocný, musel podstoupit operaci. Jak na šokující zprávu zareagovali lidé z klubu a veřejnost?

Zatímco fotbalisté pražské Slavie jsou stále ve hře o dvě trofeje, její předseda svádí mnohem důležitější boj. Jaroslavu Tvrdíkovi lékaři před pár dny objevili onkologické onemocnění a musel ihned podstoupit operaci. Tato smutná zpráva šokovala nejen hráče a členy realizačního týmu, ale i širokou veřejnost.

Zdroj: ČTK
Zdroj: ČTK

„Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík je po onkologickém operačním zákroku. Čeká ho zhruba čtyřměsíční pauza v pracovním procesu, chod klubu je podle dopředu nastavených procesů zajištěn. Celý klub a A-tým vyjadřují panu Tvrdíkovi v jeho důležitém zápase maximální podporu a v myslích jsme neustále s ním,“ uvedl tiskový mluvčí vršovického celku Michal Býček.

„Jsem v nemocnici, ale nechci to komentovat, je to soukromá věc. Navíc je válka, kdy trpí mnohem více lidí než já,“ napsal redakci Expres v textové zprávě s tím, že pro jeho rodinu je to velmi složité období. „Věřím ale, že pro mě kluci ve čtvrtek postoupí a bude to jízda až do finále,“ dodal optimisticky šéf Slavie.

Dnes večer budou červenobílý bojovat o postup do čtvrtfinále Konferenční ligy přes rakouský Linec, po domácí výhře 4:1 má český mistr luxusní pozici.

Reakce klubu i veřejnosti

Nálada ve slávistické kabině je ale samozřejmě kvůli Tvrdíkovým potížím ponurá. „Zasáhlo nás to, jde o nepříjemnou věc. Všichni mu držíme palce, myslíme na něj,“ podotkl záložník sešívaných Ondřej Lingr.

Když se trenér Jindřich Trpišovský dozvěděl o stavu svého nadřízeného, zacloumalo to s ním. „Věděl jsem to už od minulého týdne. Celou noc jsem z toho pak nespal,“ vylíčil slávistický kouč. „Je to náš šéf, boss. Máme silné vazby. Byl jsem s ním v kontaktu do posledního dne, než došlo k zákroku,“ dodal.

„Celý klub a A-tým vyjadřují panu Tvrdíkovi v jeho důležitém zápase maximální podporu a v myslích jsme neustále s ním. Hodně síly, šéfe!“ objevilo se na oficiálním twitteru pražského klubu.

Ke smutné události se vyjádřil nejen klub a příznivci Slavie, ale například také bývalý slávistický bek Vladimír Coufal, který nyní působí v anglickém West Hamu. „Drž se, šéfe, tebe jen tak něco nesloží,“ napsal Coufal na svůj twitterový účet.

„Pevné zdraví, sílu a aspoň chvíli klidu, pane předsedo,“ napsal rapper Dekret, který je věrným fanouškem Slavie a zároveň skládá o Slavii a jejích hráčích populární songy.

K nešťastné události se vyjádřilo i několik fanoušků konkurenční Sparty, kteří poznamenali, že v určitých chvílích musí jít rivalita stranou.

Tvrdíkova dcera odložila svatbu

Dcera Jaroslava Tvrdíka Jana se kvůli vážnému zdravotnímu stavu svého otce rozhodla odložit plánovanou svatbu s brankářem Ondřejem Kolářem. Úspěšná modelka si pochopitelně přeje, aby v její svatební den byl tatínek zdráv a v plné síle.

Zdroj: Expres.cz, Ruik.cz, Sport.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...