Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Sport

Zlatý míč poprvé v kariéře vyhrál Karim Benzema: Nikdy jsem nepřestal věřit, uvedl 34letý útočník. Doma si hýčká tuto krásku!

Vítězem 66, ročníku prestižní ankety Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu světa pořádané časopisem France Football se stal Karim Benzema. 34letý francouzský reprezentant a útočník z Realu Madrid je druhým nejstarším vítězem od roku 1956, kdy se vyhlašoval první ročník. Zároveň vyhrál s největším rozdílem od druhého místa v historii.

Zdroj: ph.FAB / Shutterstock.com
Zdroj: ph.FAB / Shutterstock.com

Je nutno podotknout, že kanonýr francouzské reprezentace a Realu Madrid získal Zlatý míč zcela zaslouženě. Karim Benzema svými 44 trefami dotáhl Real Madrid k vítězství ve španělské La Lize, milionářské Lize mistrů i španělském Superpoháru. Zejména svými představeními v Lize mistrů dal jasně najevo, že si jde pro nejcennější individuální ocenění.

V úspěšném boji o „ušatý pohár“ měl 12 zápasech bilanci 15 gólů a 2 asistence, přičemž 5 gólů a asistenci zaznamenal v základní skupině. V osmifinále proti PSG i čtvrtfinále proti Chelsea nastřílel hattrick, následně dva góly vstřelil v prvním semifinále proti Manchesteru City a rozhodující gól a asistenci zaznamenal v odvetě.

Nikdy jsem nepřestal věřit, uvedl dojatý Benzema

„Jsem opravdu velmi poctěný, je to ocenění mé práce. Nikdy se nevzdávám, o tomhle jsem vždycky snil. Můžete dokázat všechno,“ uvedl Benzema na pódiu. „Nikdy jsem se jako dítě nevzdal, vždy jsem měl tento sen, tuto motivaci. Zizou, Ronaldo – to byly moje vzory,“ zmínil vedle stojícího krajana i legendárního Brazilce, jenž kraloval v útoku Realu před ním. „Občas to bylo těžké, ale nikdy jsem nepřestal pracovat ani věřit. Vždy mě bavilo hrát fotbal a jsem velmi hrdý na cestu, která mě do tohoto okamžiku přivedla,“ dodal novopečený držitel Zlatého míče.

V Paříži ho doprovázela půvabná přítelkyně

Útočník Realu Madrid byl o svém milostném životě vždy velmi tajemný, i když je známo, že má dvě děti se dvěma různými ženami: Chloe De Lunay, která je matkou jeho prvorozeného dítěte, a francouzskou modelkou Corou Gauthier, která mu porodila druhé dítě v roce 2017.

Před několika měsíci vyplavalo na povrch, že kapitán Realu Madrid randí s americkou topmodelkou Jordan Ozunou. Krásná dvaatřicetiletá žena bývala servírkou v Las Vegas, ale nyní podepsala smlouvu s několika americkými modelingovými agenturami. A není divu. Ozuna se může pyšnit fantastickou figurou, k tomu všemu je přirozeně krásná. Posuďte sami.

Zdroj: iSport, TheSun, Marca.com

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...